TR türkiye
sohbet siteleri

Isparta Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Isparta Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizde herkes tarafından sorun ettiği tüylenmenin çözümü olarak bir çok yöntem vardır. Ancak bu yöntemler tüylerin kalıcı olarak giderilmesini engellememektedir. Bu yüzden kalıcı bir çözüm bulup tüylenme sorunundan kurtulmak istenmektedir. Ülkemizde son zamanlarda yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon, vücut tüylerinin kasıtlı olarak alınmasıdır. Tüyler genellikle insan vücudunun her yerinde büyür. Tüyler ergenlik döneminde ve sonrasında daha görünür hale gelebilir ve erkekler kadınlardan daha kalın, daha görünür vücut tüylerine sahip olma eğilimindedir. Bu yüzden erkek ve kadınlara uygulanan seans süresi, lazer tipi gibi seyler farklılık göstermektedir.

Lazer epilasyon işleminden önce kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmektedir. Onun dışında ise seans öncesi uyulmasi gereken bir çok kural vardır ve bu kurallara uyulması lazer epilasyonun etkisini daha çabuk göstermesi için cok önemli bir konudur.

Isparta Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 13 ilçesi bulunmaktadır. Isparta ili yöreye özgü el dokuması halılarıyla ve gül yetiştiriciliğiyle tanınmaktadır. Isparta ili büyük bir il olmasa da ilçe sayısı fazla olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Bu yüzden Lazer epilasyon seans fiyatları daha cok değişiklik gösterebilmektedir. Lazer epilasyon seans fiyatları lazer epilasyon işleminde bağlı bi sekilde ve kişinin seans süresinin etkiledigi bir konudur. Isparta ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer illere yakın fiyatlar vermektedir. Ancak bu fiyatlar gidilen lazer epilasyon merkezinde oldukça farklı olabilmektedir.

Isparta Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz tamamının kullanıcı deneyimlerinden oluşan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için Isparta Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet yazısına tıklayınız.

Dahası: Aynı zamanda Isparta Dövme Sildirme  konusunda lazerle dövme sildirme bilgisine ulaşabilirsiniz.

sparta lazer epilasyon seans fiyatları

Isparta Lazer Epilasyon Fiyatları

Isparta Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Isparta şehrinde yaşayan arkadaşlarımız için kolaylık olması maksadıyla hazırladığımız bu konumuzda sizlere lazer epilasyon seans fiyatlarını sizlerle paylaşacağım.

Lazer epilasyon adına ne varsa bulabileceğiniz bu sayfamda sizlere kolaylık sağlayacağız. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen bir çok arkadaşımızın ilk olarak sayfamızı ziyaret ettiği ve bilgilerimiz ile faydalandığı bu sitemizde sizlere lazer epilasyon hakkında bilgiler sunacağız.

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kesin çözümler sunan ve kalıcı olarak tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan lazer cihazları ile kesin ve net çözümler sunmaktadır.

3 Yorumlar
Şule

Yerinizin adı ve tel no sunu alabilir miyim

Nihal

Irtibata geçmek için numaranizi gòndere bilir misiniz?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini