TR türkiye
sohbet siteleri

Yalova Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Yalova Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde cinsiyet farketmeksizin herkesin ortak sorunlarından biri olan tüylenmenin giderilmesi için bir çok yöntem olsa da işe yaramamaktadır. Çünkü tüylenmenin tamamen giderilmesi istendigi için bu yöntemler kalıcı bir çözüm değildir. Son zamanlarda çok yaygın olan ve kalıcı bir çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. En az 6 seans sonra tam sonuç veren bir yöntemdir. Bu yüzden sabır gerektirmektedir. Ancak seans sureleri ise kişinin cildine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle işlem öncesinde kişinin cildi uzman tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmelidir.

Yalova Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer alan bir ildir. 6 ilçesi bulunmaktadır. Hem nüfus bakımından hemde ilçe sayısı bakımından az sayıya sahip bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olmayabilir. Fakat il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olacaktır.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklı olmaktadır. Bunun sebebi ise her lazer epilasyon merkezinde uygulanan yöntem ve konforun farklı olmasıdır. Yalova ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer küçük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır. Ancak her ilin fiyatlara etkisi farklı olduğu için fiyatlar da artış ya da düşüș yașanabilmektedir.

Yalova Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer şehrinizdeki lazer epilasyon firmalarını öğrenmek istiyorsanız >>>Yalova Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>>Yalova Dövme Sildirme

yalova lazer epilasyon seans fiyatları

Yalova Lazer Epilasyon Fiyatları

Yalova Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Yalova şehri lazer epilasyon seans fiyatlarını sizlere sunalım dedik. Lazer epilasyon seans fiyatları ile birlikte sizde lazer epilasyon yaptırmak isterseniz çekinmeden uygulayabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptırmak artık eskisi kadar zor olmamakta ve artık herkes tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Sizlerde vücudunuzda var olan kıllardan kurtulmak için yapacağınız bir kaç kolay adım ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmayı sağlayabilir, aynı zamanda kaliteli bir cildin hayalini kurabilirsiniz. Lazer cihazları hem leke tedavisi hem cilt tedavisi hem ben tedavisi uygulayabilirsiniz.

22 Yorumlar
Doğan

Kemer üstü boyuna kadar fiyat ne kadar

barış

Sakal üstü lazer epilasyon bilgileri alabilirmiyim

Tarkan

Selam kulak epilasyon yapmak istiyorum

Avni

Sakal ustu kas ortasi kac seasta oluyor

Tahsin

Yeriniz neresi tam olarak

Tahsin

Yeriniz tam olarak neresi

Tahsin

Yeriniz neresi

yusuf

kas ortası kas ustu sakal ustu fıyat + kac seansda bıter tesekkurler

Betül

Tüm vucut derken mesela ben koltuk altı tüm bacak tüm kol yaptırmak istiyorum fiyat ne olur ve bu fiyatlar bitene kadar öı yoksa tek seans ücreti mi

    Editör

    Betül Hanım orada yazan fiyatlar seans fiyatlarıdır tüm Vücutta yüz hariç vücudun neresi olursa olsun bulunan kıllara uygulanan lazer epilasyon fiyatını belirtmektedir

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini