TR türkiye
sohbet siteleri

Mersin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Mersin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tüylenme sorunu özellikle gençler tarafından çok büyük derttir. Ancak tüylenmeyi tamamen engellemek için kalıcı bir çözüm bulmak isterler. Günümüzde ise tüyleri almak için birden fazla yöntem bulunsa da hicbiri kalıcı bir çözüm değildir. Fakat lazer epilasyon yöntemi kalıcı bir çözüm olarak bilinmektedir. Çünkü hem bizim ülkemizde hem de diğer bir çok ulkede oldukça yaygın olan bir yöntemdir.

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir. Kişinin kıl kökünün gücü, lazer epilasyonun uygulandığı cihazın dalga boyu, etkisi, uygulayıcının uzmanlığı gibi pek çok etken lazer epilasyondan alacağımız olumlu sonucu etkileyecektir.

Işığın, enerjinin tam olarak verildiği alandaki kıl kökleri zayıflar, bir sonraki seans zamanına kıllar çok daha zayıf, cansız olarak çıkmaya başlar. 2-3 seans sonrasında ise lazer epilasyonun etkisi çok daha net olarak gözle görülür. Genel olarak en fazla 7-8 seans içinde de tüm tüyler sonsuza dek bitebiliyor.

Mersin Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 10. ilidir. 13 ilçeye sahiptir. Eski adıyla ” içel” olarakta bilinmektedir. Mersin ili kalabalık bir ve ilçe sayısı fazla bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklı olmaktadır. Bunun sebebi ise genellikle her lazer epilasyon merkezinin verdigi hizmetin ve konforun farklı olmasıdır. Mersin ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına oldukça yakındır.

Mersin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Aynı zamanda dilerseniz eğer şehrinizde faaliyet gösteren firmalar hakkında tamamı kullanıcı yorumlarından oluşmuş lazer epilasyon merkezleri tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için Mersin Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Mersin şehrindeki lazerle dövme silme merkezleri için Mersin Dövme Sildirme yazısını inceleyiniz.

mersin lazer epilasyon seans fiyatları

Mersin Lazer Epilasyon Fiyatları

Mersin Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Mersin şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen bir çok arkadaşımız bazı konularda mağdur olmakta ve lazer epilasyon hakkında tam anlamıyla bilgiye sahip olmamaktadır.

Lazer epilasyon ile sizde kalıcı olarak istenmeyen bölgelerinizdeki tüylerden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda bir daha hiçbir şekilde tüylerinizi kesmek ağda ile almak derdinde kalmazsınız. Yada dilerseniz sırt omuz göğüs bölgelerinizdeki kıllarınızdan da kurtulmayı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu konuda şehrinizde faaliyet gösteren firmalardan aldığımız lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşıyoruz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini