İstanbul Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

İstanbul Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizin ortak problemlerinden biri olan tüylenmenin giderilmesi için birden fazla yöntem bulunsa da insanlar kalıcı bir yol bulmak istemektedirler. Çünkü artik tüy almak bir süreden sonra yorgunluk hissi vermektedir. Kalıcı bir yol olarak bilinen ve ülkemizde son zamanların oldukça yaygın bir yöntemi olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl kökünü tahrip ederek kıl büyümesini durduran bir işlemdir. Lazer epilasyon birden fazla seanstan oluşan ve kişiden kişiye farklılık gösteren seanslardan oluşmaktadır. Kisiden kişiye farklı seansların olması kişi cildinin farklılık göstermesidir.

Lazer epilasyon işleminde kişiden kişiye değişen sadece seans sureleri degil aynı zamanda lazer tipleri de değişiklik gösterir. Lazer tipleri kişinin ciltlerine göre belirlenmekte ve o kisiye uygun lazer tipi uygulanmaktadir.

İstanbul Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık ilidir. 39 ilçesi bulunmaktadır. İstanbul Tarih, ekonomik ve sosyo-kültürel alanda en onde gelen ili olmaktadır. İstanbul ili aynı zamanda daha birçok alanda oldukça gelişmiş bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak oldukça kolaydır. Çünkü İstanbul hem nüfus hemde bir çok alanda zengin bir ildir. İstanbul ili lazer epilasyon seans fiyatları her lazer epilasyon merkezine ve ilçeye göre değişen fiyatlara sahiptir. İstanbul lazer epilasyon seans fiyatları diğer illere göre daha pahalı olabilmektedir. Çünkü tüm illerde daha kalabalık nüfusa sahiptir.

İstanbul Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz İstanbul şehrinde faaliyet gösteren klinikler hakkında tamamının kullanıcı deneyimlerinden oluşmuş İlçe ilçe lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye yorum öneri ve şikayetleri incelemek için || İstanbul Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet ||inceleyiniz.

Dahası: Şehrinizde faaliyet gösteren lazerle dövme sildirme merkezleri için || İstanbul Dövme Sildirme || inceleyiniz.

istanbul lazer epilasyon seans fiyatları

İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları

İstanbul Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere İstanbul şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans ücretlerini sizinle paylaşacağız.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen binlerce kişinin en çok korktuğu olaylardan biri olarak dolandırılmak gelmektedir. Kendini bilmez merdiven altı denilen firmaların insanları mağdur ettiklerinden kaynaklı olarak bir çok insan lazer epilasyon yaptırırken mağdur olma duygusu ile çekinmekte ve sıkıntılar yaşamaktadır.

Bizde üyelerimizin lazer epilasyon seans fiyatı konusunda mağdur olmamaları için geliştirdiğimiz bu konumuzda sizlere ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarından bahsedeceğiz. Sizlere sunduğumuz bu lazer epilasyon seans fiyatları ortalama fiyatlar olmaktadır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.