TR türkiye
sohbet siteleri

İzmir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

İzmir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Son zamanlarda estetik görünüm bozuklugu olarak görülen tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir bulmak istenmektedir. Günümüzde ise tüylenmenin giderilmesi için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı bir çözüm değildir. Ülkemizde ve yurt dışında yaygınlaşan kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir.

Lazer epilasyon amacıyla üç lazer dalga boyu kullanılır. Hangi lazer dalga boyunun kullanılacağı kişinin cilt rengi ve kıl tipine bağlı olarak seçilir. Her lazer dalga boyu kılın farklı anatomik yapılarını hedefler. Her birinin hem avantajları hem de dezavantajları mevcuttur. Bunun dışında ise kişinin cildine bağlı olarak seans sureleri de belirlenir. Normal seans süresi 6-8 ay arasındadır.

İzmir Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 3. ilidir. 30 ilçeye sahiptir. Izmir ili çağdaş, gelişmiş, ayni zamanda işlek bir ticaret merkezidir. Izmir hem nüfusun kalabalık olması hemde ilçe sayısının fazla olmasından dolayı her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak oldukça kolaydır. Il merkezinde ise birden fazla Lazer epilasyon merkezi bulmakta mümkündür. Ancak lazer epilasyonu seans fiyatlarında büyük bir il olduğu için daha pahalı fiyatlarla karşılașılabilir. İzmir lazer epilasyon seans fiyatları diğer Türkiye’nin en kalabalık illerin de verilen fiyatlara yakın fiyatlar vermektedir.

İzmir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz. Bu konuda İzmir şehrimiz için açtığımız ve içerisinde ilçe ilçe ayrılmış en kaliteli lazer epilasyon merkezleri hakkında tavsiye yorum ve şikayetler hakkında yazımızı okumak için İzmir Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyiniz.

Dahası: Eğer isterseniz İzmir Dövme Sildirme konumuzu inceleyerek lazerle dövmelerinizi sildirebilirsiniz.

İzmir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

İzmir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları

İzmir Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere lazer epilasyon seans fiyatları hakkında bilgiler sunmak ve İzmir şehrinde lazer epilasyon seansları hakkında içerik paylaşacağız.

İzmir şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız en büyük ve sıkıntılı olayları arasında tabi ki de fiyat konusu almaktadır. Lazer epilasyon da yeni türemiş firmaların insanlardan yüklü miktarlarda fiyat alıp onları mağdur etme sıkıntısının önüne geçmek için oluşturduğumuz bu sayfamızda sizlere lazer epilasyon ücretleri hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini