TR türkiye
sohbet siteleri

Kars Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Kars Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Estetik görünüm bozukluğu olarak görülen tüylenme için bir çok yöntem vardır. Ancak günümüzde tüylenmenin tamamen giderilmesi istendiği için kalıcı bu yöntemler işe yaramamaktadır. Kalıcı bir yol için önerilen yöntem ise lazer epilasyon yöntemidir. Hem ülkemizde hemde bir çok ülkede oldukça yaygın bir yöntemdir.

Lazer epilasyon işlemi lazer ışığının kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökünün yanmasıyla kılların çıkmamasını sağlamaktadır. Ancak bu işlem en az 6 seans sonra tam sonuç vermektedir. Fakat seans sureleri kisiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu yüzden işleme baslanmadan once uzman bir kişi tarafından kişinin cildi incelenmeli ve kişiye seans süresi verilmelidir.

Kars Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer alan bir ildir. 8 ilceye sahiptir. Hem nüfus olarak hemde ilçe sayısı olarak az sayıya sahip bir il olduğu için lazer epilasyon merkezi de ile bağlı olarak az sayıda bulunmaktadır. Lazer epilasyon merkezleri küçük illerde olduğu gibi Kars ilinde de sadece il merkezinde ve bir kac ilçesinde lazer epilasyon merkezi yer almaktadır. Ve bu yüzden lazer epilasyon seans fiyatları da diğer illere göre daha pahalı olabilmektedir. Kars ili lazer epilasyon seans fiyatları diğer az nüfuslu ve az lazer epilasyon merkezine sahip illere yakın fiyatlar vermektedir.

Kars Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz şehrinizde tamamının kullanıcı deneyimlerinden oluşan tavsiye yorum şikayet ve önerileri okuyabilir ve bilgi sahibi olmak için Kars Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Eğer dilerseniz Kars Dövme Sildirme konumuzu okuyarak dövmelerinize elveda diyebilirsiniz.

kars lazer epilasyon seans fiyatları

Kars Lazer Epilasyon Fiyatları

Kars Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Kars şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen bir çok arkadaşımız için kolaylık olması maksadıyla hazırladığımız bu sayfamızda Kars lazer epilasyon seans ücretlerini sunacağız.

Lazer epilasyon yaptırmak artık eskisi kadar kolay olmadığını bildirmekle beraber sizler için her konuda kolaylık amacı sizlere bilgiler sunacağız. Her konuda kaliteli içerikler sunan lazerepilasyonu.net lazer epilasyon adına ne varsa sizlere kaliteli bilgiler sunmaktan vazgeçmiyor.

1 Yorumlar
Erdem

Yeriniz nerde Kars ta açık adres

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini