TR türkiye
sohbet siteleri

Karabük Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Karabük Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizde çoğu kişinin büyük dert haline getirdiği tüylenmenin tamamen giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Günümüzde tüyleri yok etmek amaçlı kullanılan bir çok yöntem vardır. Ancak bu yöntemlerin hicbiri kalıcı bir şekilde tüyleri yok etmemektedir. Günümüzde ise oldukça yaygın ve kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda tam sonuç veren bir yöntemdir. Lazer ışığı sayesinde tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Fakat bu işlem en az 6 seans sonra tam sonuç vermektedir. Bu seans süresi kişiden kişiye farklılık gösterdiği icin işlem öncesinde kişinin cildi uzman biri tarafından incenmelidir.

Lazer epilasyon işleminde sadece kişinin cildine bağlı olarak değişen seans süresi değil bununla beraber uygulanacak olan lazer tipi de farklılık göstermektedir. Bunun sebebi kişinin cilt yapısı ve kıl renginin farklı olmasıdır.

Karabük Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı tarafında yer alan bir ildir. 6 ilçeye sahiptir. Türkiye’nin ilk demir çelik fabrikasının bulunduğu bir ildir. Nüfusu az ve ilçe sayısının da az sayıda olması ile her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Ancak il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bu nedenle fiyatlarda değişiklik olmaktadır. Karabük ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer küçük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Karabük Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer dilerseniz şehrinizdeki lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri incelemek için >>>Karabük Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet inleyiniz.

Dahası: Karabük Dövme Sildirme konusunu inceleyerek dövmelerden kurtulabilirsiniz.

karabük lazer epilasyon seans fiyatları

Karabük Lazer Epilasyon Fiyatları kopyası

Karabük Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Karabük şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız iç.in bu konuda Karabük lazer epilasyon seans fiyatları ile sizlerle. Karabük şehrinde bir çok arkadaşımızın bu konuda sıkıntıları olduğu ve tereddütler yaşadığı sorunları sizlere iletmek istiyoruz. Her Türlü konuda lazer epilasyon adına ne varsa bu konuda ve bu sitede cevabını bulabileceksiniz.

Lazer epilasyon ile istenmeyen kıllara kesin çözümler sunmaktan kaçınmamanız gerekirken aynı zamanda istenmeyen tüylere net ve pürüzsüz bir cilt sunmaktadır. Lazer epilasyonun insan vücuduna herhangi bir yan etkisinin olmaması da bu konuda tereddütleri ortadan kaldırmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini