TR türkiye
sohbet siteleri

Kilis Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Kilis Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Tüylenme sorunu özellikle gençler tarafından çok büyük derttir. Ancak tüylenmeyi tamamen engellemek için kalıcı bir çözüm bulmak isterler. Günümüzde ise tüyleri almak için birden fazla yöntem bulunsa da hicbiri kalıcı bir çözüm değildir. Fakat lazer epilasyon yöntemi kalıcı bir çözüm olarak bilinmektedir. Çünkü hem bizim ülkemizde hem de diğer bir çok ulkede oldukça yaygın olan bir yöntemdir.

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir. Kişinin kıl kökünün gücü, lazer epilasyonun uygulandığı cihazın dalga boyu, etkisi, uygulayıcının uzmanlığı gibi pek çok etken lazer epilasyondan alacağımız olumlu sonucu etkileyecektir.

Kilis Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 4 ilçeye sahiptir. Hem nüfusu hemde ilçe sayısı az olduğu için Kilis ilinin her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Ancak il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olacaktır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bu yüzden her lazer epilasyon merkezinde fiyatlarda artış yada düşüș yașanmaktadir. Kilis ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfusa sahip illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlar olsa da her ilin etkisi farklı olduğu için fiyatlar da değişiklik olabilmektedir.

Kilis Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Sizlere lazer epilasyon hakkında hangi firmayı tercih etmenize yarıyacak kullanıcıların yazmış olduğu duyumlardan oluşan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>>Kilis Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyiniz.

Dahası: Lazerle dövme silmek için >>>Kilis Dövme Sildirme

kilis lazer epilasyon seans fiyatları

Kilis Lazer Epilasyon Fiyatları

Kilis Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Kilis şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyip yaptırmaktan çekinen arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşacağız.

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kesin ve kalıcı çözümler sunabilirken. Bunun yanında lazer epilasyon yaptırılacak kurumun iyi seçilmesi en önemli etkenler arasında yerini almaktadır. Lazer epilasyon sistemlerinin oldukça farklı ve çeşit çeşit olması insanların aklını karıştırmakta ve sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

2 Yorumlar
Anonim

Genital baxir bölgesi ve koltuk altı kaç seansta biter

Leyla

Genital bikini we koltuk alti fiyat ne kadar olur kac seansta bitiyor

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini