TR türkiye
sohbet siteleri

Kastamonu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Kastamonu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemiz de özellikle genç kizlarin en büyük dert ettiği tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istemektedirler. Tüyleri almak için birden fazla yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı değildir. Hem ülkemizde hemde bir çok ülkede oldukça yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Birden fazla seans sonrası tam sonuç veren bir işlemdir. Seans sureleri ise kişinin cildine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu yüzden işlem öncesinde kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmektedir.

Lazer epilasyon işlemi sırasında uygulanması gereken önemli kurallar bulunmaktadır. Onlardan biri ise işlem sırasında işlemi gerçekleştiren kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığının göze zarar verme ihtimali çok yüksektir.

Kastamonu Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 20 ilçeye sahiptir. Nüfus sayısı az ancak ilçe sayısının fazla olmasından dolayı bir çok ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklı olmaktadır. Kastamonu ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer büyük olmayan ancak ilçe sayısı fazla olan illerin fiyatlarına oldukça yakın fiyatlara sahiptir.

Kastamonu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Siz şehrinizde lazer epilasyon konusunda dikkat çekecekseniz eğer, lazer epilasyon konusunda kaliteli klinikler konusunda tamamının kullanıcı yorumlarından oluşan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için Kastamonu Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Eğer dilerseniz Kastamonu Dövme Sildirme konumuzu okuyarak lazerle dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

kastamonu lazer epilasyon seans fiyatları

Kastamonu Lazer Epilasyon Fiyatları kopyası

Kastamonu Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Kastamonu şehrinde lazer epilasyon yaptırmak mı istiyorsunuz? İşte bu konumuz tam olarak sizlere göre. Kastamonu lazer epilasyon seans ücretleri sizlerle.

Kastamonu şehrinde lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımızın ilk öncelik olarak sitemizi takip etmeleri gerektiği gerek fiyatlar konusunda gerek klinikler konusunda gerek lazerle diğer işlemler konusunda kolaylık sağlayacak lazer epilasyon seans ücretleri konumuz tamda sizlere göre.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini