TR türkiye
sohbet siteleri

Kayseri Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Kayseri Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde tüylenmek özellikle gençler tarafından oldukça büyük dert olmaktadır. Tüylenmenin giderilmesi için bir çok yöntem bulunmaktadır. Ancak kalıcı bir çözüm bulmak bu dertten tamamen kurtulmak istenmektedir. Ülkemizde ise son zamanlar da yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı ile tüy köklerinin yakılıp tüylerin bir daha çıkmamasını sağlar. Ancak bu işlem bir seans sonunda tam sonuç vermemektedir. Tam sonuç verebilmesi için en az 6 seans gereklidir.

Lazer epilasyon işleminde seans süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bunun sebebi ise her kişinin cilt yapısının farklı olmasıdır. Kişiye seans süresi verilmesi için işlem öncesinde uzman tarafından kişinin cildi incelenmelidir.

Lazer epilasyon işleminde farklılık gösteren sadece seans süresi değil bununla beraber uygulanacak olan lazer tipi de farklılık göstermektedir. Lazer epilasyon yönteminde birden fazla lazer tipi bulunduğu için kişiye uygun lazer tipi belirlenmektedir.

Kayseri Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 15. ilidir. 16 ilçeye sahiptir. Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu’nun üçüncü büyük kenti ve sanayi merkezidir. Pastırması ile bilinen bir ildir. Hem kalabalık bir olduğu için hemde ilçe sayısının fazla olmasından dolayı her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklılık göstermektedir. Kayseri ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına çok yakın fiyatlardır.

Kayseri Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz kullanıcıların yazmış olduğu tavsiye öneri ve şikayetleri okumak için Kayseri Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet okuyabilirsiniz.

Dahası: Kayseri Dövme Sildirme konumuzu inceleyiniz.

kayseri lazer epilasyon seans fiyatları

Kayseri Lazer Epilasyon Fiyatları

Kayseri Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Kayseri şehrinde lazer epilasyon mu yaptırmak istiyorsanız bunu sizin için daha kolay ve pratik bir hale getirdik.

Bir çok arkadşaımızın en büyük sorunu haline gelen istenmeyen tüyler sorununa kesin bir çözüm bulmak isteyen bilim adamları lazer cihazları adı verilen lazer epilasyon cihazlarını geliştirdiler.

Geliştirilen lazer epilasyon cihazları istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunarken aynı zamanda herhangi bir yan etkisinin olmaması kesin çözümler sunmaktadır.

6 Yorumlar
Meliha

Adres neden yazmıyor

Anonim

Sade dudak üstü lazer ne kadar?

Anonim

Tüm bacak lazer ne kadar

gökhan

tüm vücut epilasyon ücreti ne kadar acaba

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini