TR türkiye
sohbet siteleri

Kırklareli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Kırklareli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Özellikle kadınların en büyük dertlerinden biri olan kıl problemi için bir çok yöntem bulunsa da kadınlar kalıcı bir çözüm ile tüylerinden kurtulmak isterler. Bu nedenle ise kalıcı çözüm olan lazer epilasyon yöntemini tercih ederler. Ancak lazer epilasyon yönteminde de belli bir süre beklemeleri gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon işlemi birden fazla seans sonrasında tamamen etkisini gösteren bir işlem olmaktadır.

Lazer epilasyon yönteminde kişinin cildine göre belirlenen farklı lazer epilasyon ceșitleri bulunmaktadır. Bu lazer epilasyon ceșitleri kişinin kıl rengine ve cilt yapısına göre belirlenmektedir. Bu yüzden lazer epilasyon işlemi öncesinde uzman bir kişi tarafından lazer epilasyon işlemini gerçekleştirecek olan kişinin vücudunu incelemesi gerekmektedir.

Lazer epilasyon işlemi uygulandığı sıra da uyulması gereken en önemli kural ise işlemi uygulayan kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığı göze çok ciddi problemler acabilmektedir.

Kırklareli Türkiye’nin Marmara Bölgesinin Trakya yakasinda yer alan bir ildir. 8 ilçesi vardır. Eski ismiyle “Kırk Kilise” olarak bilinmektedir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.  Nüfusu ve ilçe sayısı az olan bir il olsa da tarih bakımından zengin bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerin de belirlendigi için her lazer epilasyon merkezinde farklı olmaktadır. Kırklareli lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfuslu illere yakın fiyatlar vermektedir.

Kırklareli Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Aynı zamanda dilerseniz sizlere tamamının kullanıcı deneyimlerinden oluşmuş lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye öneri ve şikayetleri okumak için Kırklareli Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyiniz.

Dahası: Kırklareli dövme Sildirme konusunda lazerle dövme sildirme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

kırklareli lazer epilasyon seans fiyatları

Kırklareli Lazer Epilasyon Fiyatları

Kırklareli Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar sizlere bu konumuzda Kırklareli şehrinde faaliyet gösteren tüm lazer epilasyon firmalarından almış bulunduğum lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşmak istiyorum.

Bir çok insanın en çok korktuğu konular arasında lazer epilasyon yaptırmak gelmektedir. Bir çok arkadaşımızın daha önceleri lazer epilasyon firmaları tarafından mağdur etmeleri bir çok insanı korkutmakta ve sıkıntılara sebep olmaktadır.

Bu durumu değerlendiren yöneticilerimiz bu konu hakkında insanların, firmalar tarafından mağdur edilmemeleri için lazer epilasyon seans fiyatlarını sunduk. Sunduğumuz fiyatlar bir çok firmalardan aldığımız ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarıdır.

7 Yorumlar
Anonim

Adres ????????

Bilinmez

Su anki fiyatlar ne kadardir acaba? Bir de Kirklareli 'de nerde acaba?

Anonim

Peki max kac seans suruyo

Anonim

Bu fiyatları seans başımı ödüyoruz eğer öyleyse bütün vücut yüz de dahil olmak üzere kaç seansta tüylerimizden kurtulabiliriz

    Editör

    Seans başı sunulan hizmetler dir. Bölgeler kıllanma durumuna göre seanslar değişmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini