İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Yüzde Yüz Tüyleri Azaltıyor Mu?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Soru: Merhaba editör lazer yaptıktan sonra % 100 tüylerden kurtulmamız mümkün mü? İkinci sorum ise  bütün vücut 699 tl mi?

Merhaba değerli arkadaşım. Lazer epilasyon ile tüylerden kurtulma durumu hiç bir şeyde bulunmadığı gibi kesin %100 sonuç mümkün olması pekte gerçekçi durmamaktadır. En basit bir ağrı kesicinin bile yüzlerce yan etkisinin olduğunu bilmekte olduğumuza rağmen ama yapmaktayız.

Neredeyse lazer epilasyon yapan firmalarda da %100 sonuç bulmak çok zor olsa da %90 gibi rakamlarda sonuçlara kavuşmak oldukça kolaydır. Ama lazer epilasyon yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Lazer epilasyon yapacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir. Kaliteli firma seçmeyi bilmiyorsanız eğer >>> Buraya Tıklayınız… <<< yazan yere tıklayınız ve seçiniz.

Lazer epilasyon seçeceğiniz firmayı seçerken firmanın kullanacağız cihazların ismini öğrenip lazer cihazının FDA onaylı olup olmadığını araştırmanız ve FDA onaylı cihazları olan firmaları seçmeniz yararınıza olacaktır. FDA’nın onayı olmayan uzak doğu lazer cihazlarının sağlığa zararlı olup vede istenmeyen tüylerin üzerinde %70 oranında azalttığı ama sağlığa da zarar verdiği anlaşılmıştır.

Aynı zamanda yapacağınız lazer cihazları hakkında IPL cihaz olmamasına dikkat edilmeli IPL cihazlarının sadece modern ağda kıvamında olduğu kılları yok etme ihtimalinin olmadığı sadece kılları incelttiği bilinmektedir.

İkinci sorunuza gelecek olursa. Lazer epilasyon da şehrinize Özel Bölge olan bir fırsatta tüm vücut yüz hariç olarak 450 TL olduğu bu 450 TL’nin tek seans ücreti olduğunu bilmelisiniz. Yinede gideceğiniz firmada pazarlık ederek daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

 

29 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 834 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git