TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Yüzde Yüz Tüyleri Azaltıyor Mu?

Lazer Epilasyon Yüzde Yüz Tüyleri Azaltıyor Mu?

Soru: Merhaba editör lazer yaptıktan sonra % 100 tüylerden kurtulmamız mümkün mü? İkinci sorum ise  bütün vücut 699 tl mi?

Merhaba değerli arkadaşım. Lazer epilasyon ile tüylerden kurtulma durumu hiç bir şeyde bulunmadığı gibi kesin %100 sonuç mümkün olması pekte gerçekçi durmamaktadır. En basit bir ağrı kesicinin bile yüzlerce yan etkisinin olduğunu bilmekte olduğumuza rağmen ama yapmaktayız.

Neredeyse lazer epilasyon yapan firmalarda da %100 sonuç bulmak çok zor olsa da %90 gibi rakamlarda sonuçlara kavuşmak oldukça kolaydır. Ama lazer epilasyon yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Lazer epilasyon yapacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir. Kaliteli firma seçmeyi bilmiyorsanız eğer >>> Buraya Tıklayınız… <<< yazan yere tıklayınız ve seçiniz.

tüm vücut lazer epilasyon

Lazer epilasyon seçeceğiniz firmayı seçerken firmanın kullanacağız cihazların ismini öğrenip lazer cihazının FDA onaylı olup olmadığını araştırmanız ve FDA onaylı cihazları olan firmaları seçmeniz yararınıza olacaktır. FDA’nın onayı olmayan uzak doğu lazer cihazlarının sağlığa zararlı olup vede istenmeyen tüylerin üzerinde %70 oranında azalttığı ama sağlığa da zarar verdiği anlaşılmıştır.

Aynı zamanda yapacağınız lazer cihazları hakkında IPL cihaz olmamasına dikkat edilmeli IPL cihazlarının sadece modern ağda kıvamında olduğu kılları yok etme ihtimalinin olmadığı sadece kılları incelttiği bilinmektedir.

İkinci sorunuza gelecek olursa. Lazer epilasyon da şehrinize Özel Bölge olan bir fırsatta tüm vücut yüz hariç olarak 450 TL olduğu bu 450 TL’nin tek seans ücreti olduğunu bilmelisiniz. Yinede gideceğiniz firmada pazarlık ederek daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini