TR türkiye
sohbet siteleri

Niğde Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Niğde Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Niğde lazer epilasyon seans fiyatları / ücretleri tüy almak günümüzde erkek kadın farketmeksizin tüm herkesin ortak problemi olmaya başlamıştır. Tüy almak için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemler kalıcı bir çözüm değildir. Ancak insanlar ise kalıcı çözüm istedikleri için baska yöntem aramaya başlamaktadirlar. Günümüzde ise oldukça yaygın ve kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bir çok kişinin tercihi olmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi birden fazla seans sonrası tam sonuç veren bir yöntemdir. Lazer epilasyon işleminde lazer ışığının kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökleri yanar ve kılların kalıcı olarak tamamen giderilmesini sağlar. Ancak bu işlem bir seans sonunda tam sonuç vermemekte bir kac seans sonunda tam sonuç vermektedir. Seans süresinin degismesi ise kişinin cilt yapısına ve kıl rengine bağlı olarak degismektedir.

Lazer epilasyon yönteminde herkese aynı lazer tipi uygulanmamaktadır. Çünkü her kişinin cilt yapısı farklı olduğu için kisiden kişiye lazer tipleti farklı olmaktadır. Kişiye uygulanacak lazer tipini belirlemek için ise işlem öncesinde uzman biri tarafından kişinin cildi incelenmelidir.

Niğde Türkiye’nin Iç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 6 ilçesi bulunmaktadır. Nüfusu az olan bir il aynı zaman da ilçe sayısı da az olan Niğde ilinin her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları da diğer az nüfuslu illere yakın fiyatlar vermektedir. Ancak fiyatlar lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmekte olduğu için farklı olabilmektedir. Niğde lazer epilasyon seans fiyatları da diğer gelişmiş illerin fiyatlarına yakındır.

Niğde Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer şehrinizdeki kaliteli firmalar hakkında bilgiye sahip değilseniz firmalar hakkında yazılmış olan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >> Niğde Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet tıklayınız.

Dahası: Niğde Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

niğde lazer epilasyon seans fiyatları

Niğde Lazer Epilasyon Fiyatları

Niğde Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar sizlere bu hafta lazer epilasyon seans fiyatlarını sunacağım.Tabi sunacağım bu lazer epilasyon fiyatları sadece Niğde şehrini inceleyeceğiz.

Lazer epilasyon yaptırmak bir konuda çok ama çok faydalı olmakla birlikte bir sıkıntıda ortaya çıkmaktadır. Bu sıkıntı çok büyük olmakla birlikte bir çok işi tarafından sıkıntılara çözümler bulunmaktadır. Bu sıkıntının en büyüğü ise kalitesi firmaların insanları mağdur etmeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Karşımıza çıkan bu sıkıntıyı aşmak anlamıyla bu konumuzda sizlere kolaylık sağlayacağız.

Bütün arkadaşlarımıza kolaylık sağlaması amacıyla Niğde lazer epilasyon seans ücretlerini sizlerle paylaşacağız. Sizlerde şehrinizdeki bu fiyatları gittiğiniz firmalar ile karşılaştırabilirsiniz.

8 Yorumlar
NECLA

450 liramı hangi yila ait bu fiyat 1,500 1,400 arasinda tum vücut

Harun

Telefon numarası

Harun

Telefon.numarası

Hatices

Bu fiyatlar hangi firma için geçerli

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini