TR türkiye
sohbet siteleri

Sakarya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Sakarya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Özellikle genç kızların büyük dert olarak gördüğü tüylenmenin tamamen giderilmesi istenmektedir. Günümüzde tüylenmenin giderilmesi için birden fazla yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı bir çözüm değildir. Kalıcı bir çözüm olarak bilinen ve yaygın bir yöntem olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon işlemi lazer ışığının kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökünün yanmasiyla kılların çıkmamasını sağlamaktadır. Ancak bu işlem ilk seansta istenen sonucu vermemektedir. En az 6 seans sonra tam sonuç veren bir yöntemdir. Bu yüzden bu işlemi uygulamak için sabırlı davranmak gerekir.

Lazer epilasyon işleminde kişinin cildine göre belirlenen bir çok konu olsada onlarin en bilindigi lazer epilasyon seans sureleri ve uygulanacak lazer tipidir. Lazer tipi kişinin cildine uygun seçilir. Bu yüzden kişinin cildinin incelenmesi bu konu için cok onemlidir. Lazer epilasyon seans süresi ise istenen sonucu elde etme de büyük rol oynar. Çünkü lazer epilasyon gerektiren seans süresinin altında olursa olumsuz sonuçlarla karşılașılır.

Sakarya Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 22. ilidir. 16 ilçeye sahiptir. Nüfus bakımından kalabalık olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta bazı ilçelerinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklı olmaktadır. Sakarya lazer epilasyon seans fiyatları da diğer kalabalık nüfuslu illerin fiyatlarına yakındır.

Sakarya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer şehrinizdeki lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında kullanıcıların yazmış olduğu tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>> Sakarya Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için >>> Sakarya Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

Not: Konudaki fiyatlar 2021 fiyatları olarak güncellenmiştir.

sakarya lazer epilasyon seans fiyatları

Sakarya Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar sizler için bu konumuzda Sakarya şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için lazer epilasyonu seans fiyatlarını paylaşacağım.

Lazer epilasyon bir çok genç kızlarımızın en büyük sıkıntılarına kolay çözümler sunan bir yöntemdir. Genç kızlarımız derken aynı zamanda her yaştan hem erkek hemde bayanların yaptırdığı bir yöntem olmakla birlikte herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Eğer lazer epilasyon yaptıracaksanız ve yaptırmada fiyat konusunda sıkıntı yaşamamanız için sizlere Sakarya lazer epilasyon fiyatlarını sunalım dedik.

10 Yorumlar
Anonim

Erkeklere seansi baymi bayanmi yapiyor

Sema

Adresi öğrenebilirmiyim

Ayse

Nerede bu ücreti veren kuaför ?

Denip

Bitiş garantili bayan fiyatlar alabilirmiyim

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini