TR türkiye
sohbet siteleri

Ataşehir – Mermaid Estetik Nasıl? Yorumlar

Ataşehir – Mermaid Estetik Nasıl? Yorumlar

Ataşehir’de uzmanlar tarafından uygulanan ve güzel bir sonuca varmanızı sağlayan bir epilasyon firması hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.  Oldukça medya organizasyonlarında haber kanallarında ve gazetelerde duyduğumuz Meral Biçer yönetiminde Mermaid Estetik istenmeyen tüyler ve estetik konusunda uzman bir yapı ile hizmet etmektedir.

Mermaid Estetik Lazer Epilasyon konusunda FDA onayına sahip Soprano İce cihazını kullanmaktadırlar. Aynı zamanda firma hakkında kullanıcı yorumları aşağıda er almaktadır.  Bir kaç adet olumsuz yorum bulunsada genel itibari ile 5 üzerinden 4.5 almış diyebiliriz.

Mermaid Estetik Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Lazer epilasyon yaptırıyorum ve şu ana kadar çok çok iyi sonuç aldım yapılan bölümlerde neredeyse sıfırlandı.Eğer sizde benim gibi sporcuysanız ve yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka uğrayın.Ekipleri profesyonel olduğu kadar güleryüzlülerde rahatlıkla aklınızdakileri sorup doğru yönlendirileceğiniz bir güzellik merkezi..
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şimdiye kadar birçok yerde yaptırmama rağmen bu kadar güzel sonuç almamıştım. Sadece ben diil yönlendirdiğim tüm arkadaşlarımda memnun. Çalışan ekip arkadaşları güler yüzleri,samimiyetleri ve işine gösterdikleri önemle bence doğru yer.
Yeniden doğmuş gibi oldum , Cilt bakımı ile başlayıp lazerle devam ettim , birkaç arkadaşımda benim önerimle gittiler onlarda gayet memnun ayrıldılar , konforlu bir yasam için öneririm , büyük rahatlık.
Lazer epilasyon çok başarılı geçti benim için. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Çok teşekkür ediyorum hepsine.

Ataşehir - Mermaid Estetik Nasıl? Yorumlar

Ataşehir Mermaid Estetik(Marmara Hair) İletişim Adresi

Adres: Barbaros Mah. Ak Zambak Sk. Uphill Towers B Blok No:3A/81 Kat:14 Atasehir
Telefon: 0533 687 80 74. –   0(216) 372 17 13

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini