TR türkiye
sohbet siteleri

Nişantaşı – Vega Estetik Lazer Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Nişantaşı – Vega Estetik Lazer Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Nişantaşı’nda estetik uygulamaları konusunda oldukça kaliteli işler yapan ve bir o kadarda güzel sonuçlar sunan Vega Estetik Polikliniği uzman kadrosu sayesinde Nişantaşında en çok tercih dilen estetik merkezlerinden olmaktadır. Op. Dr. Oytun İdil yönetiminde profesyonel hizmet sunan Vega estetik başlıca; lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama, medikal estetik ve cerrahi estetik konularında hizmet verilmektedir.

Firmanın lazer epilasyon konusu üzerine düşünürsekte, firma aynı zamanda Profesyonel lazer cihazı olan Soprano titanium lazer cihazı ile işlemler yapılmaktadır.

Vega Estetik Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Öncelikle herkese tavsiye ede bileceğim başarılı ve duyarlı bir işletme olduğunu söylemek isterim. Kız arkadaşım ve benim buz lazer uygulaması hususunda hizmet aldığımız Vega Estetik gerçekten işinde başarılı ve işçilik konusunda üst düzey bir anlayışa sahip. Derya hanımı özellikle tavsiye ederim; hoş sohbetiyle işlem sırasında vaktin nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlar, verdiği bilgilerle içinizi rahatlatıp işini titizlik ve güleryüzle yaparak memnun kalmanızı sağlar. Daha ilk iki seansın sonunda %70 oranında olumlu bir fark oluştuğunu ve Derya hanımın titiz işçiliği sayesinde çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Vega Estetiğe ve Derya hanıma çok teşekkür ederiz.
Buz lazer için uzun araştırmalarım sonucu buldum. Her şeyden önce herkes çok ilgili, randevular önceden ayarlanıyor, hiçbir bekleme ile karşılaşmıyorsunuz. Tüm seanslarınızda da sizinle aynı kişi ilgileniyor. Bu da çok büyük bir artı. Benimle ilgilenen Canan Hanım çok cana yakın ve güler yüzlü. Seans sırasında da gerekli tüm bilgilendirmeleri yapıyor, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Kendisini özellikle tavsiye ediyorum.
Lazer epilasyona gittim Güler yüzlü iyi yönlendirme , temiz profesyonel personelleriyle mükemmel bir yer. Tavsiye ederim… hem her bütçeye uygun öncelik tamamen para değil , müşteri memnuniyeti. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz.
Yaklaşık 3 ay önce buz lazer için gittim, seanslarım hala devam ediyor. Cihazlarından ve çalışanların ilgisinden çok memnunum. Çok büyük etkisini gördüm. Daha önce başka kliniklere de gitmiştim bu kadar ilgili bir ekip görmedim. Teşekkür ediyorum çalışan herkese özellikle Kadriye Hanımın ilgisine :)

Nişantaşı - Vega Estetik Lazer Epilasyon Nasıl? Yorumlar

Nişantaşı Vega Estetik İletişim Adresi

Adres:Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No:3 Müşerref Apt. D:1 Nişantaşı – Şişli / İstanbul
Telefon:+90 (212) 296 3656.   +90 505 137 1393

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini