İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır – Bikini Bölgesine Epilasyon Yaptıranlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bikini bölgesi lazer epilasyonu bayanların sıklıkla başvurduğu lazer epilasyon bölgelerindendir. Çünkü ağda veya bantlar ile bikini bölgesine epilasyon yapmak hayli acı verici bir işlemdir. Bu yazımızda bikini bölgesi lazer epilasyonun nasıl yapıldığı konusunda bilgiler vermeye çalışırken, bikini bölgesi lazer epilasyon fiyatlarının ne kadar olduğu konusuna da değineceğiz. Ayrıca bu bölgeye yapılacak uygulamanın kaç seans süreceği, uygulamanın zararları var mı, yok mu  gibi konuların bilgisinide vermeye çalışacağız. Daha önce bikini bölgesine lazer ile epilasyon yaptıran ziyaretçilerimiz varsa yorum, görüş ve önerilerini paylaşırlarsa memnuniyet duyarız.

bikini-bolgesi-lazer-epilasyonÖncelikle bikini bölgesine tanımlayarak yazımıza başlayalım, bikini bölgesi dediğimiz alan neresi. Bu bölge çamaşırın 1-1.5 cm iç kısmında ve 1-1.5 cm dış kısmında kalan bölgedir. Yani kasık bölgesi de diyebiliriz. Bikini bölgesi lazer epilasyonunu kasıklara lazer epilasyon yaptırmak olarak da adlandırabiliriz. En çok tercih edilen epilasyon bölgelerinden olan bikini (kasık) bölgesi lazer epilasyon nasıl yapılır sorusuna cevap verecek olursak da, Öncelikle lazer epilasyon yapılacak olan bölge uzman hekim veya lazer epilasyon uzmanı tarafından muayene edilir, kıl yapısı, cilt rengi, hormonal durum göz önünde bulundurularak işlemin yapılmasına yada yapılmamasına karar verilir. Bir önemli detay da lazer epilasyon yapılacak olan bikini bölgesinin en az 1 aydır güneş görmemiş olması tercih edilir. Çünkü güneşin bronzlaştırmış olduğu kasık bölgesinde epilasyon yapmak hem daha zor hemde lekelenmelere sebebiyet verebilir. Eğer en az 1 aydır güneş görmeyen bikini bölgesi şartını sağlıyorsanız ve muayene sonucunda herhangi bir engeliniz çıkmaz ise, kasık bölgesine lazer epilasyon uygulamasına başlanır.

Bikini bölgesine yapılacak olan lazer epilasyon işlemi kaç seans sürer, kaç seansta olumlu sonuçlar elde edilebilir gibi aklımıza takılan bikini-kasık-bölgesi-lazer-epilasyonsorular için ise, bu bölgede en az 4 en fazla 7 seans sonrasında olumlu sonuçlar elde etmek mümkündür. Kişinin bireysel Özel Bölgeliklerine göre her bölgedeki epilasyonda olduğu gibi bikini bölgesi epilasyonundada seans sayıları değişkenlik gösterebilecektir. Bu nedenle aralığı 4-7 seans olarak tuttuk. Tabi seans süresinin 3 olması veya 8 olması da zor ama çok şaşılacak bir durum değildir.

Bir diğer önemli soru bikini (kasık) bölgesi lazer epilasyon fiyatlarıdır, bikini bölgesi lazer epilasyon ne kadar a mal olur, bikini bölgesinde seans ücretleri ne kadar gibi sorular kafamıza takılmaktadır. Yine net rakamlar veremeyecek olsakta ortalama olarak bir fikir edinmeniz açısından bikini bölgesi lazer epilasyon uygulaması fiyatları 60 – 100 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar seans başı fiyatlarıdır ve ortalama değerlerdir.

Bu bölgeye yapılacak olan uygulamada tereddüt edilen bir diğer nokta bikini bölgesi lazer epilasyonun zararları var mı, zararlı mı değil mi sorularıdır. Bayanlar bu yöntemle yumurtalıklara zarar gelip gelmeyeceği konusunda soru işeratlerine sahip olabilirler. Bu soru işaretlerine cevap olarak da, binlerce kişinin yaptırdığı bikini bölgesi lazer epilasyonun herhangi bir zararına rastlanmadığıdır. Yumurtalıklar zaten daha derinlerde olduğu için lazer ışını sadece kıl köküne kadar ulaşabilmektedir. Orayada ulaşabilirse ne alaa. Bu nedenle bikini bölgesine lazerli epilasyon yaptırmanın herhangi bir zararı bugüne kadar gözlenmemiş, tespit edilmemiştir.

Daha önce bikini bölgesine lazer epilasyon yaptıranların yorumlarını yazmaları halinde uygulamayı ne kadara yaptırdıklarını, sonuçların nasıl olduğunu, kaç seans sürdüğünü, şikayet ve memnuniyetlerini iletmeleri durumunda daha detaylı bilgilenebiliriz. Bikini bölgesi lazer epilasyon yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

bikini-bölgesi-lazer-1 bikini-bölgesi-lazer-2

9 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 15.047 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır – Bikini Bölgesine Epilasyon Yaptıranlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. fadime yıldırım dedi ki:

    Merhabalar ben fadime Yıldırım benim tüm vücudum da tüylerim de sorunum var bacaklarımı koltukaltimi genital bölgemi aldığım zaman geri çıkmaları cok zor oluyor %70 batık oluyor ve düzelmiyor 1 senedir böyle lazer epilasyon bende ise yararmı tüm vucudumdaki tüylerimden kurtulabilirmiyim piskolojim cok bozuldu tüm vücut ne kadar olur fiyatı lütfen bir bilgi verebilirmisiniz

Sayfa başına git