İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Daisy Polikliniği Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merkez Özel Daisy Polikliniği adında Adana ve İskenderunda lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek en modern uygulamaları hastalarına yansıtmaya çalışan Daisy Güzellik merkezi bu yenilikçi anlayışı ile geniş bir hasta potansiyeli yakalamış bu sayede de sektörde hayli tecrübeli bir klinik haline gelmiştir.

Daisy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezinde yapılan uygulamalar klinik şartlarında, güvenli ve steril ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Daisy Poliklinik İskenderun ve Daisy Poliklinik Adana olmak üzere 2 güzellik merkezi ile hizmet vermekte olan Daisy de yapılan uygulamaları 3 sınıfa ayırmak mümkündür. Bunlar ise şöyledir;

* Lazer ile Uygulamalar: Daisy güzellik merkezinde lazer uygulamalarının başında lazer epilasyon uygulamaları gelirken, lazer ile kılcal damar tedavisi ve fraksiyonel lazer işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

* Vücut Bakımı İşlemleri: Adana ve İskenderunda hizmetlerini sürdüren Özel Daisy Polikliniklerinde vücut bakımı adına, kavitasyon, zayıflama, lipoliz işlemleri, ozon sauna, power plate, presso terap, vela shape, mezoterapi gibi uygulamalar gerçekleştirilir.

* Cilt Bakım Uygulamaları: Merkezde cilt bakımı, cilt için check up, masaj, profesyonel ve kalıcı makyaj uygulamaları da yapılmaktadır.

Daisy güzellik merkezi iskenderun ve Daisy güzellik merkezi adana hakkında daha detaylı bilgiyi merkezin web sitesinde bulabileceğiniz gibi, online randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca siteden göndereceğiniz istek formu ile iskenderun ve adana için lazer epilasyon fiyatları veya diğer uygulamaların fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.  Detaylar için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Özel Daisy Polikliniği ile irtibat kurmanızı öneririz.

Daisy Polikliniği Adana – İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk caddesi Gökçe Rezidans Kat:3
Telefon: 0322 459 4011

Daisy Polikliniği İskenderun – İletişim Bilgileri
Adres: Yenişehir mahallesi Doktorlar Caddesi  33 sokak 15/c İskenderun – Hatay
Telefon: 0326 617 36 69

4 Ekim 2011 tarihinde eklendi, 2.792 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Daisy Polikliniği Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. yesim dedi ki:

    Sizi kandirmalarina izin vermeyin

Sayfa başına git