İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Su Dermatoloji ve Lazer Epilasyon – Adana

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Ekim 2011 tarihinde eklendi, 1.339 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:32 pm yapılmıştır

Adana lazer merkezi alternatiflerinizden olan Su Dermatoloji Merkezi Çukurova‘da Güzelyalı mahallesinde bulunmaktadır. Çukurova lazer epilasyon ve Dermatoloji Merkezinde Dermatolog Doktor Selma Sönmezoğlu Meraklı gözetiminde yapılan uygulamalar ise şu şekildedir;  Nd-Yag lazer teknolojisi ile lazer epilasyon uygulamaları, cilt bakımı ve cilt yenileme işlemleri, dolgu, botoks, bölgesel incelme ve kalıcı makyaj uygulamaları yapılmaktadır.

Su Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Çukurova Adana’da hizmetlerini sürdürmektedir. Çukurova’da lazer epilasyon güzellik uygulamalarınız için alternatfilerinizden biri olabilecek olan, Dr. Selma Sönmezoğlı yönetimindeki Su Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Su Dermatoloji ve Lazer Epilasyon İletişim Bilgileri
Adres: Güzelyalı mahallesi,  81118 sokak, Ahmet Çelik apartman no: 102 Daire:1 – Tatlıcı Tombak Üzeri – Çukurova / Adana
Telefon: 0322 233 4643

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git