TR türkiye
sohbet siteleri

Dermart Lazer epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy

Dermart Lazer epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy

Dermatoloji uzmanı Dr. Filiz Özgür Çavuş yönetiminde İstanbul Bakırköy’de dermatoloji, lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmetlerini sürdüren Dermart Dermatoloji Merkezi 2007 yılında Dermart Güzellik Merkezi adı ile kurulmuştur. Dr. Filiz Özgür Çavuş yönetiminde Sağlığınızı Kime Emanet Ettiğinize Dikkat edin sloganı ile Dermart günümüzde de uygulamalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren edindiği tecrübe, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile lazer epilasyon Bakırköy dendiğinde tercih edilebilir bir güzellik, lazer epilasyon ve cilt sağlığı merkezi haline gelmiştir. Demart Dermatoloji polikliniğinde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra her türlü cilt hastalıklarının tanı ve tedavisi, amelyatsız estetik uygulamaları, selülit tedavisi, botoks ve dolgu, cilt bakımı, cilt yenileme, çeşitli lazer tedavileri, leke dermart-lazer-bakirkoytedavisi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Tüm uygulamalar poliklinik statüsünde olan Dermart’da klinik şartlarında gerçekleştir.

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy’de çamlık hastanesi karşısında bulunan Dermart Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dermart Dermatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: İncirli caddesi Faik Köksal Sokak No:1 D:3 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0212 660 32 32

1 Yorumlar
güzellik sırları

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sayfanızı çok beğendim.Sevgiler

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini