TR türkiye
sohbet siteleri

Egeumut Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi – Turgutlu Manisa

Egeumut Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi – Turgutlu Manisa

Manisa turgutlu da lazer epilasyon deniğinde hastane olması ve klinik koşullarındaki tedavileriyle akla gelen ve güven veren kurumlardan olan Özel Egeumut hastanesinde Dermatoloji bölümü bünyesinde kozmetik dermatoloji alanında lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriliyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşününce, sağlıklı ve olumlu sonuçlara ulaşma açısından klinik koşullarında tedavi olmanın hayli önemli odluğu günümüzde lazer epilasyon turgutlu merkezleri için Egeumut hastanesi lazer epilasyon birimi gayet iyi bir tercih olacaktır.

Egeumut hastanesi dermatoloji biriminde lazer epilasyon uygulamaları epicare dua alexandrite lazer cihazı ve Nd-yag lazer epilasyon cihazları ile gerçekleştirilmekte olup, bunun yanı sıra iğneli epilasyon tedaviside gerçekleştirilmektedir. Ayrıca cilt bakımı kimyasal ozel-egeumut-lazerpeeling, dolgu ve botoks, yüz germe, cilt gerginleştrime gibi güzellik uygulamaları da Ege umut hastanesin dermatoloji bölümünde gerçekleştirilen uygulamalardandır.

Turgutlu Egeumut Hastanesinde lazer epilasyon veya güzellik uygulamaları yaptırmayı düşünüyorsanız kafanıza takılan sorulara yanıt bulma, hastane hakkında detaylı bilgi edinme veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Özel Egeumut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Yıldırım mahallesi Gar sokak no:38 Turgutlu/Manisa
Telefon: 0236 312 01 01

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini