Egeumut Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi – Turgutlu Manisa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 5.463 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:43 pm yapılmıştır

Manisa turgutlu da lazer epilasyon deniğinde hastane olması ve klinik koşullarındaki tedavileriyle akla gelen ve güven veren kurumlardan olan Özel Egeumut hastanesinde Dermatoloji bölümü bünyesinde kozmetik dermatoloji alanında lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriliyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşününce, sağlıklı ve olumlu sonuçlara ulaşma açısından klinik koşullarında tedavi olmanın hayli önemli odluğu günümüzde lazer epilasyon turgutlu merkezleri için Egeumut hastanesi lazer epilasyon birimi gayet iyi bir tercih olacaktır.

Egeumut hastanesi dermatoloji biriminde lazer epilasyon uygulamaları epicare dua alexandrite lazer cihazı ve Nd-yag lazer epilasyon cihazları ile gerçekleştirilmekte olup, bunun yanı sıra iğneli epilasyon tedaviside gerçekleştirilmektedir. Ayrıca cilt bakımı kimyasal ozel-egeumut-lazerpeeling, dolgu ve botoks, yüz germe, cilt gerginleştrime gibi güzellik uygulamaları da Ege umut hastanesin dermatoloji bölümünde gerçekleştirilen uygulamalardandır.

Turgutlu Egeumut Hastanesinde lazer epilasyon veya güzellik uygulamaları yaptırmayı düşünüyorsanız kafanıza takılan sorulara yanıt bulma, hastane hakkında detaylı bilgi edinme veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Özel Egeumut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Yıldırım mahallesi Gar sokak no:38 Turgutlu/Manisa
Telefon: 0236 312 01 01

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git