TR türkiye
sohbet siteleri

Esila Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Siverek

Esila Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Siverek

En kaliteli ürün ve en iyi hizmet sloganı ile 2011 yılında estetik güzellik ve lazer epilasyon hizmetleri için Şanlıurfanın Siverek ilçesinde kurulmuş olan Esila Güzellik ve lazer epilasyon merkezi günümüzde de siverek lazer epilasyon merkezleri dendiğinde tercih edilebilir bir kurum olarak faaliyetini sürdürüyor.

Esila Beauty Center yani Siverek Esila Güzellik Merkezinde birçok güzellik uygulamasının yanı sıra, kuaförlük uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Esilada istenmeyen tüylerinize diode lazer epilasyon tedavisi ile son verilirken, iğneli epilasyon da bir diğer alternatif. Cilt bakımı, cilt lekeleri ve akne, akne izi tedavileri, yüz sıkılaştırma, geçici ve güvenli epilasyon çözümü olan sir ağda, kalıcı dövme ve makyaj, kaş alımı, kavitasyon ve radyofrekans ile bölgesel zayıflama, kırışıklık tedavis,kimyasal peeling, lenf drenaj gibi esila-guzellik-merkezi-lazer-sanliurfagüzellik uygulamaları Siverek güzellik merkezlerinden Esila da gerçekleştirilirken, saç kesimi ve boyama, fön, topuz, perma, röfle, manikür, pedikür vb. gibi kuaförlük uygulamalarıda verilen hizmetlerden.

Şanlıurfa Siverek Güzellik merkezlerinden Esila Beauty Center da gerçekleştirilen uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi edinmek, tedavi fiyatları hakkında bilgi almak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Esila Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Ofis mahallesi cumartesi pazarı caddesi birinci sokak no: 14 Siverek/Şanlıurfa
Telefon: 0414 552 34 34

18 Yorumlar
Ceylan

Çiller için yapabileceğiniz nedir

Abdullah

Vücut komple kaç seans ve fiyat nedir

    Editör

    vücut kıllanma durumu ve kıl boyutuna bakarak karar verilmektedir. Bu sebeple firmaya gidip ücretsiz test yaptırıp fiyat öğrenmeniz yararınıza olacaktır

Anonim

dovme sıldırmek ıstıyorum seans ne kadar acaba ,

Gerek yok

Tüm vücut ağda ne kadar

Anonim

Lazer epilasyon fiyatlarını ogrenebiliyormuyuz

Mustafa

Sivilce izleri seans fiyatı ne kadar?

ismime gerek yokk

Erkeklerde gelebiliyorlarmı

Anonim

Kaş arası kaç seans kaş düzetmi ile

esila

Yüzdeki benler I yok ediyor musunuz

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini