Zeyno Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kızıltepe Mardin

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 4.479 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Lazer epilasyon kızıltepe dendiğinde akla gelen merkezlerden olan kurum Zeyno Kuaför Lazer epilasyon ve Güzellik Salonu adı ile 2005 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektdir. Mardinin en büyük ilçelerinden biri olan Kızltepe ilçesi güzellik ve lazer epilasyon salonlarından olan Zeyno’da kuaförlük hizmetleride verilmektedir.

Zeynep Demir ve Nuray Demir yöneticiliğinde hizmetlerini sürdüren Kızıltepe Zeyno güzellik salonunda bay ve bayanlar için lazer epilasyon uygulamaları, cilt bakımı, manikür, pedikür, sir ağda, masaj, kuaförlük uygulamalarında da saç tasarımı, boya, röfle, kirpik takma, gölgeleme gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.kiziltepe-zeyno-kuafor-lazer-epilasyon

Günümüz kadını çağdaş bir çizgiye sahip siz de bu çizginin arkasında kalmayın sloganı ile sabah 08:00 akşam 19:00 saatleri arasında Mardin Kızıltepede kuaförlük ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Zeyno Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Zeyno Kuaför Lazer epilasyon ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Koçhisar mahallesi eski karakol arkası hanedan cafe karşı tarafı Kızıltepe/Mardin
Telefon: 0482 312 44 31

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Zeyno Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kızıltepe Mardin Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ESTETİK PARK dedi ki:

    EN İYİ ESTETİK MERKEZİ ESTETİK PARK UZMANLAR TARAFINDAN İŞLEMLER YAPILMAKTA ! Bİ KUAFÖR LAZER YAPAMAZ SAÇ BOYAr kaş alır saç keserr lazer yapamaz ! estetik parka gelinn !!!

Sayfa başına git