TR türkiye
sohbet siteleri

Zeyno Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kızıltepe Mardin

Zeyno Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kızıltepe Mardin

Lazer epilasyon kızıltepe dendiğinde akla gelen merkezlerden olan kurum Zeyno Kuaför Lazer epilasyon ve Güzellik Salonu adı ile 2005 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektdir. Mardinin en büyük ilçelerinden biri olan Kızltepe ilçesi güzellik ve lazer epilasyon salonlarından olan Zeyno’da kuaförlük hizmetleride verilmektedir.

Zeynep Demir ve Nuray Demir yöneticiliğinde hizmetlerini sürdüren Kızıltepe Zeyno güzellik salonunda bay ve bayanlar için lazer epilasyon uygulamaları, cilt bakımı, manikür, pedikür, sir ağda, masaj, kuaförlük uygulamalarında da saç tasarımı, boya, röfle, kirpik takma, gölgeleme gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.kiziltepe-zeyno-kuafor-lazer-epilasyon

Günümüz kadını çağdaş bir çizgiye sahip siz de bu çizginin arkasında kalmayın sloganı ile sabah 08:00 akşam 19:00 saatleri arasında Mardin Kızıltepede kuaförlük ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Zeyno Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Zeyno Kuaför Lazer epilasyon ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Koçhisar mahallesi eski karakol arkası hanedan cafe karşı tarafı Kızıltepe/Mardin
Telefon: 0482 312 44 31

1 Yorumlar
ESTETİK PARK

EN İYİ ESTETİK MERKEZİ ESTETİK PARK UZMANLAR TARAFINDAN İŞLEMLER YAPILMAKTA ! Bİ KUAFÖR LAZER YAPAMAZ SAÇ BOYAr kaş alır saç keserr lazer yapamaz ! estetik parka gelinn !!!

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini