TR türkiye
sohbet siteleri

Estetika Güzellik ve Spor Salonu – Bözüyük Bilecik

Estetika Güzellik ve Spor Salonu – Bözüyük Bilecik

Salon Esteti-ka olarak 2011 yılından bu yana Bozüyük’te güzellik uygulamaları ve spor desteği ile hizmetlerini sürdüren merkez profesyonel ve uzman kadrosu ile her şartta en iyi hizmeti sunmak prensibi ile güzelliğine güzellik katmak isteyenlere hizmet veriyor.

Bilecik Bözüyük güzellik ve spor merkezlerinden Estatika güzellik salonunda, epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, saç şekillendirme, vücut bakımı, ayak ve el bakımı gibi ana başlıkları ile sayabileceğimiz güzellik uygulamaları birçok alt başlıkta gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra Bozüyük Estetika spor salonunda uzman eğitmen eşliğinde fitness ve pilates sporları da yapılıyor. Buhar odası da aylık fitness ve pilates abonelerine ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Bozüyük’te gelin başı, ağda ve epilasyon uygulamalarındaki kampanyaları ile de dikkat çeken Estetika güzellik ve spor salonu hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

Salon Estetika İletişim Bilgileri
Adres: İsmet İnönü Cd. No:110-c Bozüyük / Bilecik
Telefon: 0228 314 2 444 , 05074300919

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini