TR türkiye
sohbet siteleri

Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Güzellik ve Cilt Bakımı Merkezi – Fatih

Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Güzellik ve Cilt Bakımı Merkezi – Fatih

2010 yılında İstanbul Şişlide güzellik merkezi olarak kurulan Kadınlar Kulübü günümüzde İstanbul Fatih ilçesi Özel Fatih Hastanesi bünyesinde Kadınlar kulübü lazer epilasyon ve güzellik merkezi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Fatih’te hastane koşullarında lazer epilasyon yapan kurumlar dendiğinde tercih edebileceğiniz bir merkez olan Kadınlar Klübü Kıztaşı caddesinde yer almaktadır.

İstanbul Fatih Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Merkezinde Nd-yag, diode, alexandrite lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştirilmekte olup, IPL epilasyon işlemleri de yapılmaktadır. Lazer ile epilasyon uygulamalarının yanı sıra, cilt tedavilerinden akne, sivilce, çatlak, yara izi tedavileri, Anti aging uygulamalarında mezoterapi, dermaterapi, radyofrekans, prp tedavileri, zayıflama uygulamalarında da radyofrekans kavitasyon, selülit masajları, lipoliz, power plate, lenf drenaj gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.
kadinlar-klubu-lazer-epilasyon-fatih
Lazer epilasyon Fatih merkezlerinden Kadınlar Kulübü Cilt Bakımı ve Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, kurumun kampanyalarını incelemek için kadinlarkulubu.club web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Diğer detaylar ve merak ettiğiniz soruları sormak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile Kadınlar Klübüne ulaşabilirsiniz.

Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Güzellik ve Cilt Bakımı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kıztaşı caddesi no:6 (Özel Fatih Hastanesi) Fatih/İstanbul
Telefon: 4446513 – 0212 6217190
E-Mail: info@ kadinlarkulubu.club
Web Site: kadinlarkulubu.club

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini