İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kuğu Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi – Gaziantep

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.940 kez okundu.

Kuğu Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi 1998 yılından bu yana Gaziantep‘te bayanlara Özel Bölge güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Gaziantep Kuğu Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi indirimli ve kampanyalı uygun fiyatları ile sadece hanımlara Özel Bölge uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca Kaş Dizayn ve Rosense ürünlerinin de Gaziantep bayiliğini yapmaktadır.

Uzman ve deneyimli çalışanları ile herşeyden önce sağlığınızı dikkate alarak sizlere kaliteli hizmeti görev edinmiş Kuğu Gaziantep Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu’nda birçok uygulama yapılmaktadır.

Bunlar; ileri teknoloji ile her cilt tipi için foto epilasyon(IPL), iğneli epilasyon ve lazer epilasyon uygulamaları, kaş alma, takma kirpik, klasik epilasyon ağda ve sir ağda uygulaması, akne, sivilce ve vücut lekelerinin tedavisi, günlük makyaj, profesyonel gelin makyajı ve kalıcı makyaj uygulamaları, zayıflama ve bölgesel incelme seansları, saç bakımları, saç şekillendirmeler, saç boyama, röfle ve perma uygulamaları, el, ayak, cilt ve vücut bakımları uygulamaları yapılmaktadır.

Kuğu Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Değirmiçem Mahallesi Özgürlük Caddesi No: 29/2  Şehitkamil/Gaziantep
Telefon : 0342 215 08 06

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git