TR türkiye
sohbet siteleri

Maltepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi

Maltepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde dermatoloji (cildiye) bölümü bünyesinde lazer epilasyon uygulamaları yapılmaya başlanmıştır. İstanbul’da lazer epilasyon yapan hastaneler bünyesine katılan Maltepe Üniversitesi Hastanesi her cilt ve kıl tipi için yapılabilen uygulamaları ile  lazer epilasyon biriminde hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakası Maltepe ilçesinde bulunan Maltepe Üniversitesi tıp fakültesinde lazer ile epilasyon uygulamalarının yanı sıra, yine dermatoloji bölümü içerisinde, PRP kök hücre tedavisi ile cilt yenileme ve gençleştirme, kırışıklık, yanık ve yara tedavileri, mezoterapi uygulamaları, botoks, akne ve leke tedavileri de gerçekleştirilmektedir.
lazer-epilasyon-maltepe-universite-hastanesi
Maltepe hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları, epilasyon fiyatları veya diğer uygulamalar hakkında detaylara ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca randevu talepleriniz için hastane telefonlarını arayabileceğiniz gibi inrernet sayfası üzerinden online randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe Hastanesi Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri
Adres: Feyzullah caddesi no:39 Maltepe / İSTANBUL
Telefon: 444 06 20

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini