TR türkiye
sohbet siteleri

Memorial Hastanesi Lazer Epilasyon – Şişli

Memorial Hastanesi Lazer Epilasyon – Şişli

Memorial Sağlık Grubu hastanelerinden Şişli Memorial Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. Hastane bünyesindeki dermatoloji/deri ve zührevi hastalıklar bölümünde hizmet veren memorial lazer epilasyon birimi İstanbul Şişli’de lazer epilasyon yapan hastane arayanlar için iyi bir alternatif durumunda.

Gerek hastane koşullarında lazer epilasyon yaptırmak isteyenler, gerekse Özel Bölge bir hastane arayanlar için Memorial Hastanesi sektördeki tecrübesi ve uzman hekim kadrosu ile tercih sebepleri arasında. Hastanede uygulamalar dermatoloji uzmanı hekimler tarafından gerçekleştiriliyor. Bu da yapılacak olan işleme olan güveni arttırıyor. Memorial dermatolojide lazer epilasyon dışında güzellik ve estetik uygulamaları olarak, lazer ile varis tedavisi, cilt gençleştirme, gençlik aşısı, ben tedavisi gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor.sisli-memorial-lazer-epilasyon

Şişli Okmeydanı Memorial hastanesi lazer epilasyon uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat bilgisi öğrenmek veya ilgili birime randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Memorial Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Piyalepaşa Bulvarı Okmeydanı – Şişli/İstanbul
Telefon: 444 78 88

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini