Bikini Bölgesi İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 11 kez okundu.

Estetik bir görüntü herkesin hayali olmaktayken, bazılarının ise bunun için bir takım işlemlere katlanmak zorunda olduğunu bildirmek isteriz. Bikini bölgeside bu estetik görüntünün en önemli ve gözde yerlerinden biri olmaktadır. Bikini bölgesinde taşan ve aşırı şekilde var olan tüylerin belirginleşmesi oldukça telaşlanacak ve güvensizlik oluşturduğundan bazı farklı farklı yöntemlere başvurulmaktadır.

Bu yöntemlerden en belirgini ise bayanların bikini bölgesine ağda ve jilet gibi uygulamaları uygulamasından kaynaklanmaktadır. Bikini bölgesine uygulanan ağda ve jilet kılların daha da belirginleşerek koyu ve kalın çıkmasını sağlamakta…

Tabi estetik bir görüntü açısından oldukça çirkin gözüktüğünden yeni bir trend haline gelen ve bayanların sıklıkla tercih ettiği en çokta bahar aylarında, yaz ayalarını düşünerek lazer epilasyon işlemini düşünmektedirler.

Bikini Bölgesi İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Lazer epilasyon işlemi FDA onaylı cihazlar ile yapıldığında Yüzde yüze varan sonuçlar ortaya koymaktadır. Ama nitekim dolar kurunun fazlalığından kaynaklı olarak Çin Malı diye tabir ettiğimiz cihazların uygun fiyatı ve kalitesizliği tüylerde yok etmek yerine daha da artırmakta ve insanların lazer epilasyona bakışını değiştirdiğinden kaynaklı olarak kaliteli cihaz ve firma seçimi en önemli etken olmaktadır.

Peki hangi lazer cihazı Bikini Bölgesi için En iyisi?

Ülkemiz insanlarını ve cilt tipini ele aldığımızda en önemli cihaz diode cihaz ve alexandrite cihazlar oldukça etkilidir. Eğer fazla bir şekilde agresif kıllar mevcut ise doktor eşliğinde ND:yag lazer cihazı kullanılabilir.

Not: Bikini bölgesi için kesinlikle IPL ve Hibrit benzeri cihazlar kullanmayınız.  En etkili yöntem olan diode kullanmayı ve bulmayı tercih ediniz. Bazı markaların hem diode hem alexandrite hem nd:yag içerir denilen cihazlarada itibar etmeyiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git