TR türkiye
sohbet siteleri

Bikini Bölgesi İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Bikini Bölgesi İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Estetik bir görüntü herkesin hayali olmaktayken, bazılarının ise bunun için bir takım işlemlere katlanmak zorunda olduğunu bildirmek isteriz. Bikini bölgeside bu estetik görüntünün en önemli ve gözde yerlerinden biri olmaktadır. Bikini bölgesinde taşan ve aşırı şekilde var olan tüylerin belirginleşmesi oldukça telaşlanacak ve güvensizlik oluşturduğundan bazı farklı farklı yöntemlere başvurulmaktadır.

Bu yöntemlerden en belirgini ise bayanların bikini bölgesine ağda ve jilet gibi uygulamaları uygulamasından kaynaklanmaktadır. Bikini bölgesine uygulanan ağda ve jilet kılların daha da belirginleşerek koyu ve kalın çıkmasını sağlamakta…

Tabi estetik bir görüntü açısından oldukça çirkin gözüktüğünden yeni bir trend haline gelen ve bayanların sıklıkla tercih ettiği en çokta bahar aylarında, yaz ayalarını düşünerek lazer epilasyon işlemini düşünmektedirler.

Bikini Bölgesi İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Lazer epilasyon işlemi FDA onaylı cihazlar ile yapıldığında Yüzde yüze varan sonuçlar ortaya koymaktadır. Ama nitekim dolar kurunun fazlalığından kaynaklı olarak Çin Malı diye tabir ettiğimiz cihazların uygun fiyatı ve kalitesizliği tüylerde yok etmek yerine daha da artırmakta ve insanların lazer epilasyona bakışını değiştirdiğinden kaynaklı olarak kaliteli cihaz ve firma seçimi en önemli etken olmaktadır.

Peki hangi lazer cihazı Bikini Bölgesi için En iyisi?

Ülkemiz insanlarını ve cilt tipini ele aldığımızda en önemli cihaz diode cihaz ve alexandrite cihazlar oldukça etkilidir. Eğer fazla bir şekilde agresif kıllar mevcut ise doktor eşliğinde ND:yag lazer cihazı kullanılabilir.

Not: Bikini bölgesi için kesinlikle IPL ve Hibrit benzeri cihazlar kullanmayınız.  En etkili yöntem olan diode kullanmayı ve bulmayı tercih ediniz. Bazı markaların hem diode hem alexandrite hem nd:yag içerir denilen cihazlarada itibar etmeyiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini