Genital Bölge İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

16 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

İstenmeyen tüylerden oldukça sıkıntı duyan kişilerin gelenekselleşen bir utanma dürtüsüyle oldukça az bir rağbet gören genital bölge epilasyon işlemi aslında normal bölgelerdeki ile aynı işlemi görmektedir. Tabi ilk olarak dediğimiz cümlede gelenekselleşen bir dürtü yüzünden oldukça az rağbet edilmektedir.

İstenmeyen tüy konusunda bence en fazla rahasız olunan bölgelerden biridir. Hem yapısal olarak zor bir traş imkanı sunması ve her daim temizliğine önem verilmesi sebebiyle sık sık temizlenmesi oldukça fazla zaman alacaktır.

Gelenekselleşen kelimesi ile devam ederken bir diğer gelenekselleşen cümle ise ya doğurganlığıma etki ederse olmakadır. Lazer epilasyon ışınları cilt altına inmediği için herhangi bir yan etkisinin olması beklenmemektedir. Bundan kaynaklı olarakta, yumurtalıklara zarar verir mi gibi cümleler aslında bir safsatadan ibaret olarak kalmaktadır.

Tabi bu işlemi lazer epilasyon merkezlerinde 4-8 seans aralığında kalıcı olarak yapıp bir daha tüylerin kesinlikle çıkmaması gibi bir durum ile çözüm sağlamakta mümkün olmaktadır.

Peki hangi cihaz genital bölge için EN iyisidir?

Genital bölge kılları için en etkili cihaz kurumumdada kullandığım diode cihazlardır. Nitekim kıllar aşırı derecede agresif ve tekrarlama olanağı fazla ise ND:yag ile daha fazla kalıcı bir çözüm ile sunmaktayım. İlk olarak diode daha sonra ise Nd:yag tercih etmekteyiz.

Genital Bölge İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Peki Genital bölge lazer epilasyon acıtıyor Mu?

Bu soruya cevap aslında kişinin kendisi ile alakalı olduğunu bildirmek en doğrusu olsa gerek. Bazı kişilerin hassasiyeti fazla iken bazı kişilerin oldukça azdır. Bundan kaynaklı olarakta acıtıyor mu dersek EVET acıtıyor demek doğru olmaktadır.

Peki Genital bölge lazer epilasyon işlemi Bayan mı Erkek mi Yapar?

Bu işlem gerçektende çoğu klinikte uygulanan bir işlemdir. Genital bölge lazer epilasyon işlemini bayanlar tarafından yapılmaktadır. Erkeklerin bu işlemi yapması kesinlikle kurumsal firmalarda yasaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git