İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Acı Verir Mi? Acıtır Mı?

13.09.2017
913
Lazer Epilasyon Acı Verir Mi? Acıtır Mı?

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumuzda lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için “lazer epilasyon acı verir mi?” konusuna değineceğiz.

Günümüzün en önemli teknolojik olaylarından biri haline gelen lazer epilasyon ile vücudunuzda ki tüm bölgelerdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlıyor.

Güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlamak amacıyla girişilen binlerce yöntemde en sağlıklı ve kalıcı yöntemdir lazer epilasyon.

Bizlere gelen bir çok sorudan biride lazer epilasyonun acı verip vermediğini merak etmektedir. Açık söylemek gerekirse lazer epilasyon çok az derecede bir acı hissi vermekte ve bu his pekte hesaba katılacak bir his olmamaktadır.

Cildinizin hassaslık durumuna göre lazer epilasyon acı vermekte olup bu acı hissini ise lokal anastezi kremleri sayesinde yok edilebilir. Aynı zamanda buz başlıklı lazer epilasyon cihazlarını seçerek buz başlığın acısız hissini yaşayabilirsiniz.

Fazla hassas olan ciltler için muayene olduğunuz klinikten çözümler sunmasını isteyebilir. Aynı zamanda oluşabilecek şişliklere kızarıklıklara karşı ise buz ile ağrıdan kurtulabilirsiniz.

Tabi bir diğer konu ise lazer epilasyon yaptırdıktan sonra en az 2 gün güneş ışığından kaçınmanız sizleri daha rahat bırakabilecektir.

Canan Hanım: Bu konuda ki bilgiler ışığında kliniğime lokal anestezi istediğimi söyledim.Onlarında sürmeleri sonucunda çok ama çok ağrısız bir lazer deneyimiyaşadım.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.