Lazer Epilasyon Acı Verir Mi? Acıtır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 612 kez okundu.

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumuzda lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için “lazer epilasyon acı verir mi?” konusuna değineceğiz.

Günümüzün en önemli teknolojik olaylarından biri haline gelen lazer epilasyon ile vücudunuzda ki tüm bölgelerdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlıyor.

Güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlamak amacıyla girişilen binlerce yöntemde en sağlıklı ve kalıcı yöntemdir lazer epilasyon.

Bizlere gelen bir çok sorudan biride lazer epilasyonun acı verip vermediğini merak etmektedir. Açık söylemek gerekirse lazer epilasyon çok az derecede bir acı hissi vermekte ve bu his pekte hesaba katılacak bir his olmamaktadır.

Cildinizin hassaslık durumuna göre lazer epilasyon acı vermekte olup bu acı hissini ise lokal anastezi kremleri sayesinde yok edilebilir. Aynı zamanda buz başlıklı lazer epilasyon cihazlarını seçerek buz başlığın acısız hissini yaşayabilirsiniz.

Fazla hassas olan ciltler için muayene olduğunuz klinikten çözümler sunmasını isteyebilir. Aynı zamanda oluşabilecek şişliklere kızarıklıklara karşı ise buz ile ağrıdan kurtulabilirsiniz.

Tabi bir diğer konu ise lazer epilasyon yaptırdıktan sonra en az 2 gün güneş ışığından kaçınmanız sizleri daha rahat bırakabilecektir.

Canan Hanım: Bu konuda ki bilgiler ışığında kliniğime lokal anestezi istediğimi söyledim.Onlarında sürmeleri sonucunda çok ama çok ağrısız bir lazer deneyimiyaşadım.

Hakan Bey: Bu site sayesinde lazer epilasyon rehberinde evime en yakın lazer epilasyon merkezini seçtim vede çok memnun kaldım herkese öneririm.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git