TR türkiye
sohbet siteleri

Adana Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Adana Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Adana lazer epilasyon seans fiyatları / ücretleri lazer epilasyon yaptırmanın zorlukları arasında en önemli etkenlerden biri olarak Adana lazer epilasyon seans fiyatları / ücretleri arasında geçmektedir. Kaliteli firmaların sunduğu yüksek fiyat, düşük fiyatlı firmaların ise sunduğu kalitesiz hizmet arasında kalmaktadır insanlar.

Adana Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bu olguyu ve yapıyı bozma niyetine girişerek sizler için hemen hemen hiçbir firmanın fiyat sunmama alışkanlığını ele alarak hem sizler için güzel firmaları tamda Adana Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunda yer alan kaliteli firmaları inceleyebilirsiniz.

Vücutta istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler tarafından estetik bir sorundur. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için cesitli jilet, ağda, ip, cımbız, kimyasal tüy dökücüler gibi yöntemler olsa da kalıcı çözüm elde edilmemektedir. Bu yüzden daha kalıcı çözüm isteyen kişiler lazer epilasyon işlemini daha cok tercih etmektedirler.

Lazer epilasyon işlemi önceki yıllarda kullanılan bir işlem olsa da zamanımız da kullanılan ancak daha da çok yaygınlaşmıştır. Ve lazer epilasyon işleminin yaygınlaşmış olması kişilerin bu işlemden memnun kaldığını göstermektedir.

Lazer epilasyon işleminin 3 cesiti vardır. Bu farklı lazer epilasyon işlemlerinden en uygun kişiye uygulanmaktadir. Kişiye hangisini daha uygun olduğunu öğrenmek için ise uygulama öncesi uzman doktorlar, cilt ve kıl yapısını değerlendirerek kişiye uygun lazer epilasyon cesitini belirlemektedir. Lazer epilasyon işlemi cok fazla seanstan oluşmaktadır. Seans sayıları da kişinin cilt ve kıl yapısına göre belirlenmektedir.

Lazer epilasyon işlemi her ilde uygulanan bir işlemdir. Adana ilinde de lazer epilasyonu işlemini gerçekleştiren yerler bulunmaktadır. Ancak lazer epilasyonu gerçekleştirmek isteyen kişiler en çok seans sayısını ve seans fiyatlarını cok merak etmektedirler. Lazer epilasyon seans fiyatları uygulanan lazer epilasyon cesitine ve seans sayısına bağlı olmaktadır. Adana ilindeki lazer epilasyon seans fiyatları da diğer iller de olduğu gibi lazer epilasyon uygulanan yerler de belirlenmektedir.

Lazer epilasyon adına en güncel fiyat listesine ise aşağıda sizlerle paylaşacağız. Ama sizlerden tabiki de bir kaç ricamız olacaktır. Bunlar arasında en önemli etken ise bizlere firmalar hakkında bilgi sunmanızdır.

Bizler sizler için uğraşarak firmalar hakkında sizlerin gönderdiği bilgileri diğer gidecek arkadaşlarımız için sunuyoruz. Adana lazer epilasyon fiyatları konumuzda sizler için yılları ele alarak en güncel fiyat listesi hakkında bilgiler sunmaktan onur duyarız.

Adana ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 6. şehridir. 15 ilçeye sahip olmaktadır.

Adana ili ve Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan‎, Pozantı‎, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli‎, Yumurtalık‎ ve Yüreğir ilçelerindeki epilasyon merkezleri ve kliniklerde geçerli fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Adana lazer epilasyon seans fiyatları konumuzda sizlere hem erkek hem bayan lazer epilasyon fiyatlarını sıraladık. Hangi vücut bölgenize lazer yapacağınızı seçtikten sonra başka sorunda kalmamaktadır. Buz lazer

adana lazer epilasyon seans fiyatları

 

Daha Fazlası:  Adana Dövme Sildirme Fiyatları konumuzuda inceleyebilir yorum yazabilirsiniz.

Not: Adana Lazer Epilasyon Seans Fiyatları konumuz güncellenmiştir. Yeni Fiyatlar ile birlikte olarak sunulmuştur. 

Adana Lazer Epilasyon Seans Fiyatları, Adana Lazer Epilasyon Ücretleri

31 Yorumlar
anıl

tüm vucut nekadar toplam seanslar dahil net ücret

anıl

tüm vucut nekadar toplam

Anonim

Adana da yeriniz nerede

O.f

Yer nerede

Anonim

Ben iskenderun da 8 Seans gittim 1.200 lira para ödedim daha da fazlalasti

aras

tamamen saçmalık tek seans fiyatları olması sonuçta biz size bunu bitirin diye o parayı veriyoruz şu ekonomik krizde bu kadar rahat bir şekilde tek seans demeniz komik.

Kaan

Tüm vücut 650 tl verdim diyelim bi seans mi görecem ve bu bir seans nanca bir kil gidiyor

Batuhan Esentürk

Merhaba sakal üstü kaş üstü kaş arası burun yanları ve üstü kıllar en fazla kac seansta biter ortalama bi fiyat verebilirmisiniz bide

    Editör

    6-7 seans gibi bir süre gelmeniz gerekmektedir. Fiyat olarakta seans başı 100 tlye kadar bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Seans başı ama.

Demet

V^^^^^^beyazlatma islemi de yapıyor musunuz ve kaç seans fiyat

Anonim

Size nsl ulasabiliriz

M D

Adana subesinin adresini nasil ogrenebilirim?

Hasret

Her birinin en az kaç seans süreceğini ekleyebilir misiniz?

Sami

Ya bir sefer de bitmese tüm vücut kaç seans olur

Kamil

Kadınlar ve erkekler arasında aynı bölge olmasına rağmen neden fiyat farkı var ?

    Editör

    kadın ve erkekler birbirinden farklı olarak bölgelerde ki kıllanmalardan ve boyut farklılıpından dolayı fiyat değişmektedir

Ayşegül D

Bu fiyatlar seans fiyatı mı acaba?

yılmaz baysal

iletişim numarınızı yollar mısınız

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini