TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Hastane Eforlu EKG Fiyatı Ne Kadar?

Özel Hastane Eforlu EKG Fiyatı Ne Kadar?

Bilindiği üzere sitemizde özel hastaneler ile alakalı olarak bir çok  konuda yardımcı olmaktayız ve bir çok konuda arkadaşlarımıza çözümler sunmaktayız. Bu sebeple bugünde kalp sıkıntısı çekenler için uygulanan EFORLU EKG tahlil ücreti hakkında bilgilendirme yapacağız.

EKG ve EFORLU EKG Arasındaki Fark?

Özel Hastane Eforlu EKG Fiyatı Ne Kadar?EKG genellikle sedye üzerinde uzatılacak ve kablo yardımıyla kalpten genel bilgileri çizgi halinde sunan sistemin adıdır. Eforlu EKG ise EKG’den daha güvenilir olarak bir koşu bandı aracılığı ve hafif eğimlendirilerek yapılmaktadır. Bu sayede yapılan tetikte sonuçlar daha düzgün ve kesin olmaktadır.

Devlet Hastanesi EFORLU EKG Tahlil Ücreti

Devlet hastanelerinde eforlu ekg testini kardiyoloji bölümü tarafından uygulanmaktadır. Kalpte bulunan sıkıntıları öğrenmek amacıyla doktorun isteği üzerine yapılmakta olup, SGK, Bağkur ve Emeklilerden herhangi bir ücret alınmayıp, Sigortasız vatandaşlardan 63 TL’ye kadar bir ücret tahsil etmektedirler. Tabi bunun yanında ayriyeten 50 TL’ye varan muayene ücretide ödemek zorunda kalacaksınız.

Özel Hastane EFORLU EKG Tahlil Fiyatı

Özel hastanelerde eforlu EKG yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için ilk olarak 30-80 TL arasında değişen bir muayene ücreti ödemek zorundadırlar. Bundan yanında EFORLU EKG testi ücreti olarak 10 TL ile 40 TL arasında bir tutar ödemeniz gerekmektedir. Bu tutar genellikle şehrinizde yer alan özel hastaneler tarafından değişmekte olsada bundan fazla ücret isteyen hastane bulunmamaktadır. Eğer herhangi bir sağlık güvencesiz yoksa, özel hastanenin insafına kalmışsınız demek daha doğru olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini