Lazer Epilasyon Özel Bölgeye Zarar Verir Mi? Pınar Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

5 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 1.322 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 9th, 2019 Saat 04:49 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba Hocam. İsmim Pınar İstanbulda yaşıyorum kafamı karıştıran ve beni oldukça zor duruma düşüren bir konu hakkında sizlere bir soru sormak istiyorum . Son 1 yıldır Özel Bölgemde aşırı derecede beni rahatsız eden kıllar için lazer epilasyon yaptırıyorum. Acaba yaptığım bu lazer hizmeti Özel Bölgena zarar verir mi?

Cevap: Merhaba değerli okuyucum Pınar. Evlenmeden önceki durumlarda tüm genç kızlarımızın en büyük sorunu olan Özel Bölge olayına değinmişsiniz sizde. Kızlık zarı gerçekten önem gerektiren vede duygusal açıdan sağlam olması gerektiren ve kocana sakladığın en önemli koruman gerektiren Özel Bölgen hakkında bu kadar düşünceli olman beni gerçekten çok sevindirdi.

Şimdi aslında sorumuza geçmek gerekirse. Bir çok bayanın evlenmeden önce Özel Bölgesin deki kıllardan sorun yaşamakta ve keşke olmasa demektedir. Aslında o bölgede çıkan kılların az miktarda olması herhangi bir soruna sebep olmamaktadır. Ama nitekim yinede görüntü açısından estetik bir görüntü isteyen arkadaşlarımızın kıllarından kurtulmak için denediği en önemli yöntem lazer epilasyon olmaktadır. Tabi her ne hikmetse lazer epilasyon yaptırmadan önce bir çok arkadaşımızın aklına bir takım sorular gelmektedir. Lazer epilasyon hormonlara zarar verir mi? lazer epilasyon kısır yapar mı? lazer epilasyon Özel Bölgena zarar verir mi? gibi sorular sordurmaktadır.

Tabi bilinen herhangi bir şekilde Lazer epilasyon cihazlarının Özel Bölgena kesinlikle ama kesinlikle bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. 

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git