İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Özel Bölgeye Zarar Verir Mi? Pınar Hanım

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Soru: Merhaba Editör. İsmim Pınar İstanbulda yaşıyorum kafamı karıştıran ve beni oldukça zor duruma düşüren bir konu hakkında sizlere bir soru sormak istiyorum . Son 1 yıldır Özel Bölgemde aşırı derecede beni rahatsız eden kıllar için lazer epilasyon yaptırıyorum. Acaba yaptığım bu lazer hizmeti Özel Bölgena zarar verir mi?

Cevap: Merhaba değerli okuyucum Pınar. Evlenmeden önceki durumlarda tüm genç kızlarımızın en büyük sorunu olan Özel Bölge olayına değinmişsiniz sizde. Kızlık zarı gerçekten önem gerektiren vede duygusal açıdan sağlam olması gerektiren ve kocana sakladığın en önemli koruman gerektiren Özel Bölgen hakkında bu kadar düşünceli olman beni gerçekten çok sevindirdi.

Şimdi aslında sorumuza geçmek gerekirse. Bir çok bayanın evlenmeden önce Özel Bölgesin deki kıllardan sorun yaşamakta ve keşke olmasa demektedir. Aslında o bölgede çıkan kılların az miktarda olması herhangi bir soruna sebep olmamaktadır. Ama nitekim yinede görüntü açısından estetik bir görüntü isteyen arkadaşlarımızın kıllarından kurtulmak için denediği en önemli yöntem lazer epilasyon olmaktadır. Tabi her ne hikmetse lazer epilasyon yaptırmadan önce bir çok arkadaşımızın aklına bir takım sorular gelmektedir. Lazer epilasyon hormonlara zarar verir mi? lazer epilasyon kısır yapar mı? lazer epilasyon Özel Bölgena zarar verir mi? gibi sorular sordurmaktadır.

Tabi bilinen herhangi bir şekilde Lazer epilasyon cihazlarının Özel Bölgena kesinlikle ama kesinlikle bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. 

 

5 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 1.630 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git