Yüzdeki Yara İzleri İçin Lazer Epilasyon

08.08.2018
896
Yüzdeki Yara İzleri İçin Lazer Epilasyon

Soru: Oglumun yuzunde yara izleri var lazer yapilabilirmi izleri yok etmek icin .kendisi uzman cavus yapiliyorsa gunese cikmasi zararli olurmu ?

Cevap: Merhaba ilk öncelik olarak. Lazer epilasyon günümüzde her konuda çözüm sağlamaktadır. Bunlar içerisinde kıl köklerinden kurtulmak, Ben lekelerine çözüm bulmak, yara lekelerini yok etmek ve göz ameliyatlarında astigmat, hipermetropve ve  miyop gibi göz problemleri ne çözüm bulmaktadır.

Sitemizde ilk olarak lazer kullanımı olarak çözüm sunmaktadır. lazer epilasyon ile var olan yanık, çizik, bıçak yaralarına en kolay şekilde çözüm sunmaktadır. Bunları basit ağrısız acısız bir şekilde çözüm sunarak hastanın rahatsız olduğu bölgesindeki sorunu çözmektedir.

images

En önemli etken olarak karşımıza lazer epilasyon sonrası güneşlenme çıkmaktadır. Lazer epilasyon ve  Güneş birbiriyle çok ters orantılıdır. Çünkü Güneş lazer epilasyon sonrasında vücudun incelmiş Derisine nüfuz ederek zarar görmesini sağlamaktadır ya da bir diğer deyişle leke bırakmaktadır.

Bu sebepledir ki lazer epilasyon sonrası kesinlikle güneşe çıkılmamalıdır. Var olan işlerinizi Güneş batımından sonra halletmeniz önerilmektedir. teşekkür ederim

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.