İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Soru: Bacak Lazer Epilasyon Yanma Korku ve Zarar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Soru: Editör ben 18 yaşındayım bacaklarında asiri killanma oldu epilasyon yaptırmak istiyorum ama korkuyorum? Bacaklarim da yanma olur diye yada bilinçsiz kişiler bacaklarima zarar verirler diye epilasyon yapmak istemiyorum ama ya killarimdan kurtulamazsam yan etkilerinden korkuyorum editör bana bilgi verir misiniz saygilarımla?

Cevap: Merhaba arkadaşım lazer epilasyonun ilk olarak ne işe yaradığını bilmek gerekir. Lazer epilasyon kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Bu sebeple lazer epilason yaptırmak diğer yöntemlere nazaran daha güvenli ve daha kalıcı çözümler sunmaktadır.

Lazer epilasyonda en kesin çözüm yeri bacaklardır. Bacakların yapısı gereği yapılan lazer epilasyonların hemen hemen %99 oranında kesin çözümler sunmaktadır. Bu sebeple lazer epilasyon yaptırırken ilk olarak yaptıracağın firmanın kaliteli bir firma olmasına dikkat etmen gerekmektedir. Kaliteli lazer epilasyon yapan firmalar oldukça azdır. Çevrende ve internet ortamında araştırarak bunları bulman gerekmektedir.

Diğer konu ise bacaklarda oluşacak yanma duygusunu gidermek için lazer epilasyon jeli kullanarak bu sorunu giderebilirsiniz. Diğer konu ise yan etki konusunu ele almak gerekirse; hemen hemen lazer epilasyonun bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

1 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 310 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git