TR türkiye
sohbet siteleri

Philips Satinelle HP6423 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Satinelle HP6423 Epilatör Nasıl? Kullananlar

İStenmeyen tüyler konusunda oldukça fazla bir uğraş veren Philips markasının bugün farklı bir cihazı hakkında bilgi vermek istiyorum. Bugün anlatacağım cihazımız Philips Satinelle HP6423 Epilatör olacaktır. Hadi cihazımızın ilk olarak teknik özelliklerine bakalım.

Philips Satinelle HP6423 Epilatör Teknik Özellikleri

 • Sadece Kuru Kullanım
 • 2 farklı hız ayarı
 • Hassas bölgeler için özel başlık
 • Yıkanabilir başlık
 • Ekstra olarak Traş ve düzeltme başlığı
 • Başlıkta 20 Cımbız
 • Kablolu kullanım

Philips HP6423 Epilatör Kullanım Alanları

 • Yüz Bölgesi
 • Bacak Bölgesi
 • Kol Bölgesi
 • Koltuk Altı
 • Hassas Bölge
 • Sırt ve Göbek bölgesi

Yukarıda verilen bölgelerde kullanmaya uygun olarak geliştirilmiştir.

Philips HP6423 Epilatör Fiyatı

İnternet sitelerinde 400 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Fiyat olarak iyi diyebileceğimiz bir üründür.

Philips Satinelle HP6423 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Satinelle HP6423 Epilatör Editörün Yorumu

Philips Satinelle epilatör gerçekten bir çok bölgenizde kolaylıkla kullanmaya uygun tasarlanmıştır. Ürünün bana göre tek eksiği kablosuz kullanımının olmaması ve ıslak kullanıma uygun olmaması olmaktadır. Diğer özellikler açısından değerlendirirsen traş ve düzeltme başlığı hediye olarak verilmesi güzel bir avantaj olmaktadır.

Philips Satinelle HP6423 Epilatör Kullanıcı Yorumları

20 yıl kadar epilatör kullanan bir kullanıcı olarak size ürünü yorumlamak istedim. Bugüne kadar hep Braun’un epilatörlerini kullandım. İlk yıllarda kullandığım üründen çok memnun kalmıştım. Ancak uzun zaman kullandıktan sonra bozulduğu için yine braun markasını tercih ettim.İlk aldığım hariç üst üste 2 kere ısrar ettim o markada. Son kullandığım Braun Silk Epil Power 5- 5340 tam bir fiyasko oldu benim için.Hatrısayılır bir para vermeme rağmen ilk aldığım günden beri söylene söylene kullandım. 2 yıl sonunda daha fazla tahammül edemeyip braun markasından vazgeçip phılıps in bu ürününü tercih ettim. Ve evet elime ilk aldığım andan beri iyiki almışım dediğim bir ürün. Kesinlikle ve kesinlikle 1. ayarında bile gayet kuvvetli çalışıyor. Ve tüyleri kırmadan alıyor. Bence fiyat performans ürününün ötesinde bir performansı var. Ben çok memnun kaldım ve keşke bugüne kadar alsaymışım dedirtecek bir sonuç verdi. Ayrıca son dönem epilatörler başlıklarındaki cımbızların bir tarafının plastik diğer tarafının metal olması da işlevini düşürüyor ve kılı tam alamıyor diye düşünüyorum. Bu ürünün cımbızlarının iki tarafının da metal olması benim tercih nedenlerim arasında idi.Alırken siz de bu ayrıntıya önem verenlerdenseniz kesinlikle memnun kalırsınız.
ADAPTÖR KABLOSU 2 METRE OLDUĞUNDAN DOLAYI KULLANIMI DAHA RAHAT ÜZERİNDEKİ CIMBIZLAR EVDEKİ ESKİ KULLANDIĞIMIZ BRAUN MARKALI OLANDAN DAHA FAZLA SARI TÜYLERİN TAMAMINI KÖKÜNDEN ÇEKİYOR SİYAH TÜYLERİN TAMAMINI KÖKÜNDEN ÇEKİYOR BİR TANE TÜYÜ BİLE KOPARMADI TAMAMINI KÖKÜNDEN ÇEKİYOR AYNI YERDEN İKİNCİ KEZ GEÇMENİZE BİLE GEREK YOK CIMBIZLARI TUTTUĞU TÜYLERİ KESİNLİKLE BIRAKMIYOR O YÜZDEN CİLTTE FAZLA KIZARIKLIK YOK GELDİĞİ GÜN KULLANILDI BUGÜN 8. GÜN VE UYGULANDIĞI YERLERDE BİR TEK TÜY BİLE YOK BAŞLIĞINI ÇIKARMAK İÇİN YAN TARAFA DOĞRU KAYDIRIYORSUNUZ ÇOK KOLAY ÇIKIYOR UYGULAMA YAPARKEN CAN YAKMIYOR BUDA MAKİNENİN YÜKSEK HIZDA DÖNMESİNDEN OLMALI KARGO ÖNGÖRÜLEN SÜREDE GELDİ 3 GÜN İÇİNDE VAN’A ULAŞTIRILDI HIZLI VE SAĞLAM
üründen bahsedecek olursam gerçekten mükemmel en küçük tüyleri bile alıyor. çok pahalı ürün almanıza gerek yok. evet biraz gürültülü fakat kesinlikle acıtmıyor ve kıpkırmızı bir görüntü yaratmıyor çok memnun kaldım diyebilirim
ben cihazi 6 ay once aldım ve bir fiil düzenli kullanıyorum. – ses konusunda bana kalirsa biraz ekside. sesi cok yüksek çıkıyor. banyoda falan kullanmamanizi öneririm. -cok fazla kırdığını soyleyemem genelde kökten aliyor ve olabildigince kucuk tüyleri de alma konusunda başarılı – calistirdigimda değişik makinemsi bi koku geliyor ilk gunden beri var ne olduğunu tam anlayamadim. – gun geçtikçe tüyleri alma gücü ve hızı azalıyor gibi hissediyorum. ayni yerden bikac kez gecmek zorunda kalabilirsiniz. sonuc olarak tekrar alacak olsam yine bu makineyi alir miydim? / bir sure daha araştırirdim. ayni guce sahip daha uygun cihazlarin oldugunu da gördüm. paketleme kargoda herhangi bir problem yoktu.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini